X
Ładowanie...

Tanie loty Gran Canaria Santander

już od 458 zł
29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Santander

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Santander
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
19 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Santander
23 wrz (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
28 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santander
31 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
16 wrz (nie)
Vueling Airlines
Santander
21 wrz (pią)
Vueling Airlines
Warszawa
16 wrz (nie)
Vueling Airlines
Santander
24 wrz (pon)
Vueling Airlines
Berlin
24 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santander
31 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gran Canaria Santander

Przewodnik po lotach Gran Canaria Santander

Czy latanie samolotem jest bezpieczne?- poradnik dla pasażerów

Organizujesz wycieczkę do Gran Canaria - Santander i marzysz, aby dotrzeć tam samolotem, niemniej jednak obawiasz się latania, a w sieci natknąłeś się na opisy dotyczące wypadków lotniczych? Faktem jest, że jeśli dojdzie do wypadku z udziałem samolotu, to jest to spektakularne i szeroko komentowane w telewizji, jednak tych wypadków nie jest tak wiele. Jak przekonują specjaliści zajmujący się analizą wypadków, rozwijające się lotnictwo i technologie przyczyniają się do minimalizacji wystąpienia usterek w maszynie , a także katastrof z innych przyczyn.

Bezpieczny samolot- aspekty techniczne, które warto znać przed lotem Gran Canaria - Santander

Bezpieczny samolot to taki, w którym możliwość wystąpienia usterki wiodącej do śmiertelnego wypadku jest nieskończenie mała. W obecnych czasach produkowane samoloty są tak konstruowane, by możliwość śmiertelnego wypadku była prawie niemożliwa. Konstruktorzy samolotu mają, przede wszystkim tak zaprojektować konkretny podzespół, aby nigdy nie doszło do jego awarii. Biorąc pod uwagę fakt,że jednak może dojść do awarii podzespołu, jego żywot powinien być tak określony, by móc wymienić go zanim nastąpi usterka. Ponadto, dla pełnego komfortu, niektóre zespoły są podwójne, a nawet potrójne, co umożliwia kontrolę samolotu w razie kilku nawet usterek naraz. W porównaniu z samochodami, konstrukcja samolotu i elementów znajdujących się w jego wnętrzu jest znacznie mocniejsza. Fotele pasażerskie wzmocniono w taki sposób, aby w momencie katastrofy mocno trzymały się podłogi i nie były w stanie przydusić siedzących na nich pasażerów. Materiały, z których wykonane są obicia foteli czy dywany muszą być odporne na ogień.

Zaawansowana elektronika

Urządzenia znajdujące się w kokpicie ostrzegają pilotów o zaistniałej usterce, tuż po jej wystąpieniu, czyli w momencie kiedy czas na reakcję jest najdogodniejszy, by nie dopuścić do poważnego wypadku. Dotyczy to także aspektów nie związanych z konstrukcją m.in. gdy samolot leci zbyt nisko lub o innych samolotach przelatujących w pobliżu. Do tego dochodzą unowocześnione systemy znajdujące się na każdym lotnisku Gran Canaria - Santander. Wszystko po to, aby samolot nie wylądował na pasie, na którym znajduje się inna maszyna czy też nie wybrał zajętej drogi kołowania.

Zobacz linie lotnicze latające na trasie Gran Canaria - Santander