gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Granada Piza

już od 137 zł
29 sie 05 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Piza

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Piza
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
11 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
12 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
01 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
12 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
06 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
23 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Granada Piza

Przewodnik po lotach Granada Piza

Czym jest bagaż podręczny?-informacje dla pasażerów

Orgaznizuejsz podróż samolotem do Granada - Piza i nie masz pojęcia czym się różni bagaż kabinowy od bagażu rejestrowanego? Niżej przedstawiamy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż kabinowy to typ bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każdy przewoźnik określa swoje regulacje dotyczące maksymalnych wymiarów bagażu podręcznego i wysokość opłat za przewóz takiego bagażu. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu podręcznym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Granada - Piza, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku może kazać usunąć z bagażu kabinowego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko niezbędne rzeczy, takie jak ciuchy na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne pasażerowi w podróży. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. żelu pod prysznic, płynu do płukania ust, błyszczyków, soków, alkoholu. Jeśli mamy gotówkę to również pakujemy je do bagażu podręcznego. Zabranie żywności oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu kabinowego ustalają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Granada - Piza. W bagażu kabinowym nie mogą  znaleźć się rzeczy z ostrymi krawędziami, zwłaszcza takie, które mogą być użyte jako narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż podręczny?

Przede wszystkim kiedy Twoja podróż do Granada - Piza nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż podręczny jeśli Twój rejs jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Granada - Piza możesz kupić potrzebne rzeczy.