X
Ładowanie...

Tanie loty Graz Hanoi

już od 2032 zł
25 lip 01 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hanoi

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hanoi
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
26 paź (pią)
Air China
Hanoi
15 lis (czw)
Air China
Warszawa
02 lis (pią)
Air China
Hanoi
22 lis (czw)
Air China
Warszawa
23 sty (śro)
Air China
Hanoi
10 lut (nie)
Air China
Frankfurt
12 gru (śro)
Air China
Hanoi
03 sty (czw)
Air China
Warszawa
17 wrz (pon)
Emirates
Hanoi
01 paź (pon)
Emirates
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Graz Hanoi

Przewodnik po lotach Graz Hanoi

Chcielibyśmy mieć miejsca blisko siebie podczas lotu Graz - Hanoi

Jeżeli będziemy lecieć Graz - Hanoi z inną osobą, to pragniemy być w samolocie obok siebie. Pragniemy mieć możliwość rozmawiać, chcemy mieć gwarancję, że ta druga osoba nie potrzebuje naszej pomocy. Dlatego trzeba się dowiedzieć, w jaki sposób to będzie wyglądać u poszczególnych przewoźników, ponieważ wówczas możemy odpowiednio dobrać propozycję do siebie.

Automatycznie podczas odprawy na samolot Graz - Hanoi

Powinniśmy wiedzieć, że w niektórych liniach lotniczych, miejsca przydzielane będą losowo w czasie odprawy. Jeśli planujemy w czasie przelotu Graz - Hanoi mieć miejsce obok kogoś dla nas ważnego, to wtedy będziemy musieli za to dopłacić. Czasami tanie loty Graz - Hanoi dają nam szansę zamówienia miejsca, pod warunkiem, że odprawimy się w ustalonej liczbie godzin przed lotem. Trzeba zobaczyć, w jaki sposób to będzie wyglądało na wybranym przez nas przelocie, nawet jeżeli zarezerwowaliśmy tanie loty Graz - Hanoi, tak żebyśmy mieli szansę na czas reagować i spróbować wpłynąć na przydzielanie foteli.

Czasami fotele na lot Graz - Hanoi są zagwarantowane obok siebie

Rzecz jasna od każdej reguły są odstępstwa. Jeśli wykupiliśmy najtańszy bilet, to i tak, możemy mieć pewność, że dziecko do 12 lat, będzie siedzieć obok nas. Tak samo jeżeli leci z nami osoba ograniczona ruchowo. Wówczas również bezpłatnie będziemy mogli wybierać miejsca podczas przelotu Graz - Hanoi, tak żebyśmy siedzieli przy sobie. Inną grupą tu uprzywilejowaną, są ci pasażerowie, którzy mają specjalne karty lojalnościowe. Ci również mogą wybierać interesujące ich fotele, bez konieczności ponoszenia dodatkowej opłaty

.

Nie będzie miało znaczenia, czy zarezerwowaliśmy najkrótszy przelot, czy najdłuższy. Jeżeli chcemy, aby ktoś konkretny siedział przy nas, powinniśmy sprawdzić, jaką będziemy mieli możliwość wyboru miejsc. Tanie loty Graz - Hanoi mają własne wytyczne, w zależności od linii lotniczej, przez to trzeba się upewnić jak to wygląda. Przy dłuższych przelotach, trzeba przemyśleć, czy nie będzie dobrze dopłacić za szansę zarezerwowania takiego miejsca oraz posiadać pewność, że rzeczywiście będziemy siedzieć niedaleko bliskich nam ludzi, z którymi przygotowaliśmy tą podróż Graz - Hanoi. Należy jedynie prędzej to sprawdzić, aby zdążyć wszystko załatwić.