X
Ładowanie...

Tanie loty Graz Hawana

już od 1968 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Austria Hawana

Bilety lotnicze Austria Hawana

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wiedeń
03 lis (nie)
Air Canada
Hawana
17 lis (nie)
Air Canada
Wiedeń
03 lis (nie)
Air Canada
Hawana
19 lis (wto)
Air Canada
Wiedeń
03 lis (nie)
Air Canada
Hawana
20 lis (śro)
Air Canada
Wiedeń
04 lis (pon)
Air Canada
Hawana
18 lis (pon)
Air Canada
Wiedeń
04 lis (pon)
Air Canada
Hawana
20 lis (śro)
Air Canada
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Graz Hawana

Przewodnik po lotach Graz Hawana

Co z telefonem w czasie lotu Graz - Hawana?

Niewątpliwie niejednokrotnie obserwując na filmach przelot samolotem, dostrzegliśmy wiadomość o konieczności wyłączenia smartfonów. Jednocześnie mamy świadomość, że na pokład samolotu Graz - Hawana mamy prawo wnieść urządzenia elektryczne oraz elektroniczne. Jak to w takim razie funkcjonuje oraz czy rzeczywiście, przewoźnik zezwoli nam skorzystać z takich urządzeń w czasie przelotu?

Trzeba je okazać w czasie odprawy na przelot Graz - Hawana

Na pokład samolotu mamy prawo wziąć określone urządzenia, jednak zawsze powinniśmy je pokazać w czasie kontroli osobistej. Wówczas trzeba je wyjąć z bagażu oraz przełożyć do specjalnego pojemnika. Warto wiedzieć, że tanie loty Graz - Hawana pozwalają nam na wniesienie na pokład samolotu np. suszarki, lecz używanie z niej będzie kategorycznie zabronione. A jak to wygląda z laptopem, czytnikiem czy tabletem? Czy je także mamy prawo zabrać na pokład samolotu Graz - Hawana, lecz nie będziemy mogli z nich skorzystać?

Kiedy możemy załączyć urządzenia elektroniczne w czasie przelotu Graz - Hawana?

Nawet jeśli zgodziliśmy się na zarezerwowanie najkrótszej opcji lotu, może się okazać, że będziemy się nudzili oraz będziemy szukali rozrywki. Dlatego możemy skorzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków czy odtwarzacza MP3, ale dopiero w określonym czasie. Podczas lądowania oraz startowania, każde linie, nie tylko te proponujące tanie loty Graz - Hawana, oczekują całkowitego odłączenia tych urządzeń, żeby nie zakłóciły pracy komputerów pokładowych. Dopiero po wyświetleniu się informacji o możliwości odpięcia pasów, możemy rozpocząć korzystanie ze sprzętów elektronicznych. Istotne jest mimo wszystko to, aby przez cały czas Graz - Hawana, okazały się być one włączone w opcji „samolot/offline”. Jednak nie będziemy mogli skorzystać z telefonów komórkowych, które na czas lotu Graz - Hawana muszą być wyłączone.

Myślmy o innych pasażerach

Jeżeli chcemy skorzystać z możliwości jaką proponują nam tanie loty Graz - Hawana i załączyć sprzęty elektroniczne, to możemy. Ale pamiętajmy, że w samolocie nie będziemy sami. Korzystajmy ze słuchawek, żeby nie być uciążliwym dla innych podróżników. A podczas danego lotu Graz - Hawana musimy słuchać próśb obsługi lotu.

Obowiązkowo sprawdźmy jakie będą wytyczne korzystania z przeróżnych sprzętów podczas przelotu Graz - Hawana. Zobaczmy, w którym momencie możemy je uruchomić, a w którym powinny być odłączone i w jaki sposób mamy możliwość je wnieść do samolotu. Jedynie wtedy, możemy posiadać pewność, że nasz przelot jest bezpieczny.