gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Graz Ho Chi Minh City

już od 297 zł
28 lis 05 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ho Chi Minh City

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ho Chi Minh City
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bangkok
07 sty (pon)
Lot bezpośredni
Ho Chi Minh City
16 sty (śro)
Lot bezpośredni
Bangkok
09 sty (śro)
Air Asia
Lot bezpośredni
Ho Chi Minh City
17 sty (czw)
Air Asia
Lot bezpośredni
Singapur
26 lut (wto)
Tiger
Lot bezpośredni
Ho Chi Minh City
02 mar (sob)
Tiger
Lot bezpośredni
Bangkok
29 gru (sob)
Lot bezpośredni
Ho Chi Minh City
09 sty (śro)
Lot bezpośredni
Bangkok
18 sty (pią)
Lot bezpośredni
Ho Chi Minh City
30 sty (śro)
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Graz Ho Chi Minh City

Przewodnik po lotach Graz Ho Chi Minh City

Chcemy siedzieć blisko siebie podczas lotu Graz - Ho Chi Minh City

Jeżeli lecimy Graz - Ho Chi Minh City z bliską osobą, to chcemy siedzieć na pokładzie jak najbliżej siebie. Pragniemy mieć możliwość porozmawiać, chcemy uzyskać gwarancję, że ta bliska osoba nie wymaga naszej pomocy. Dlatego warto się zorientować, jak to wygląda u różnych przewoźników, ponieważ wówczas możemy właściwie dobrać propozycję do siebie.

Automatycznie w czasie odprawy na lot Graz - Ho Chi Minh City

Musimy mieć świadomość, że czasami w liniach lotniczych, fotele przydzielane będą losowo podczas odprawy. Jeśli planujemy podczas przelotu Graz - Ho Chi Minh City siedzieć obok kogoś nam bliskiego, to wówczas musimy za to dopłacić. Czasem tanie loty Graz - Ho Chi Minh City dają nam możliwość zamówienia fotela, jeśli odprawiamy się w ustalonej ilości godzin przed lotem. Trzeba zobaczyć, w jaki sposób to będzie wyglądało na wybranym przez nas przelocie, nawet jeśli zarezerwowaliśmy tanie loty Graz - Ho Chi Minh City, tak abyśmy mogli w porę reagować i próbować wpłynąć na przydzielanie foteli.

Czasami miejsca na przelot Graz - Ho Chi Minh City będą zapewnione obok siebie

Oczywiście od każdej zasady są odstępstwa. Jeśli wykupiliśmy najtańszy bilet, to mimo wszystko, możemy mieć pewność, że dziecko do 12 lat, będzie leciało obok nas. To samo jeśli leci z nami osoba ograniczona ruchowo. Wówczas również za darmo będziemy mogli wybierać miejsca podczas lotu Graz - Ho Chi Minh City, tak żebyśmy byli obok siebie. Inną grupą tutaj uprzywilejowaną, będą ci pasażerowie, którzy mają odpowiednie karty lojalnościowe. Oni również mogą wybierać interesujące ich miejsca, bez potrzeby ponoszenia dodatkowej opłaty

.

Nie będzie miało znaczenia, czy wybraliśmy krótki przelot, czy długi. Jeśli chcemy, żeby ktoś określony siedział blisko nas, musimy sprawdzić, jaką będziemy mieli możliwość wyboru foteli. Tanie loty Graz - Ho Chi Minh City posiadają swoje wytyczne, w zależności od linii lotniczej, przez to trzeba się upewnić jak to się przedstawia. Przy dalszych przelotach, trzeba rozważyć, czy nie będzie dobrze zapłacić za możliwość zarezerwowania takiego fotela oraz posiadać gwarancję, że faktycznie będziemy siedzieli niedaleko bliskich nam osób, z którymi zaplanowaliśmy tą podróż Graz - Ho Chi Minh City. Należy jedynie prędzej to sprawdzić, żeby zdążyć wszystko załatwić.