X
Ładowanie...

Tanie loty Graz Kopenhaga

już od 1174 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Austria Kopenhaga

Bilety lotnicze Austria Kopenhaga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wiedeń
25 cze (pon)
Germanwings
Kopenhaga
02 lip (pon)
EasyJet
Wiedeń
29 cze (pią)
EasyJet
Kopenhaga
08 lip (nie)
EasyJet
Wiedeń
25 cze (pon)
Germanwings
Kopenhaga
04 lip (śro)
EasyJet
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Graz Kopenhaga

Przewodnik po lotach Graz Kopenhaga

maluch w podróży Graz - Kopenhaga - poradnik dla opiekunów

Organizujesz wycieczkę samolotem zpociechą i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Poniżej przedstwiamy krótką listę zagadnień, którą każdy opiekun powienien przeczytać zanim wybierze się na wymarzony lot Graz - Kopenhaga.

Wiek dziecka a cena biletu do Graz - Kopenhaga

Cena tak naprawdę jest zależna od wieku malucha i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które lecą na kolanach opiekuna organizator lotu nie żąda opłaty albo ma symboliczną opłatę. Starsze dzieci często muszą mieć wykupiony normalny bilet lub organizator lotu oferuje dla nich dedykowane promocje.

Konieczne dokumenty dla dziecka

Korzystając z międzykontynentalnych rejsów, Twoje pociecha może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar podróżować z maluchem sama niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz niemowlę samotnie musisz posiadać dokument zezwalający na podróż z dzieckiem od drugiego rodzica. W przypadku, gdy z maluchem podróżować będzie inny opiekun podczas podróży musi bezwzględnie mieć pisemną zgodę rodziców oraz zgodę do opieki nad dzieckiem.

Przewożenie niemowlaka z Graz do Kopenhaga

Pociechy poniżej dwóch lat, często latają na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie tuż obok jestniezajęte krzesło możesz przypiąć pociechę pasami do fotela lub wykup maluchowi miejscówkę. Możesz wtedy transportować niemowlaka w foteliku samochodowym.

Bagaż dziecięcy

Czy maluch może posiadać walizkę zależy od linii, z usług której