X
Ładowanie...

Tanie loty Greenville Katowice

już od 196 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Katowice

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Katowice
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Hamburg
30 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
15 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Hamburg
01 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
15 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dortmund
29 sie (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
02 wrz (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Hamburg
30 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
17 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Hamburg
30 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
20 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Greenville Katowice

Przewodnik po lotach Greenville Katowice

Czym jest bagaż odprawiany? - informacje dla turystów

Organizujesz lot samolotem do Greenville - Katowice i nie wiesz czym jest bagaż rejestrowany? Niżej prezentujemy kilka ważnych informacji dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż rejestrowany to rodzaj bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go obsłudze lotu podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu przyjęcia bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest przyklejona do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Greenville - Katowice oraz zwrotu kosztów w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne regulacje dotyczące dopuszczalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Poleca się przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Czego nie można spakować do samolotu w bagażu odprawianym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Greenville - Katowice, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych turystów. Przewoźnicy nie zalecają pakowania do bagażu odprawianego akcesoriów takich jak: biżuteria, leki potrzebne w trakcie lotu, dokumentów handlowych, elektorniki. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz transportowania w bagażu odprawianym materiałów łatwopalnych oraz atrap urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można transportować substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia transportu żywności oraz napojów w bagażu rejestrowanym regulują linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.