gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Greven Lipsk-Halle

już od 702 zł
23 sie 30 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Lipsk-Halle

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Lipsk-Halle
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
30 sie (czw)
Lufthansa
Lipsk-Halle
01 wrz (sob)
Lufthansa
Katowice
30 sie (czw)
Lufthansa
Lipsk-Halle
02 wrz (nie)
Lufthansa
Katowice
30 sie (czw)
Lufthansa
Lipsk-Halle
04 wrz (wto)
Lufthansa
Katowice
01 wrz (sob)
Lufthansa
Lipsk-Halle
02 wrz (nie)
Lufthansa
Katowice
01 wrz (sob)
Lufthansa
Lipsk-Halle
04 wrz (wto)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Greven Lipsk-Halle

Przewodnik po lotach Greven Lipsk-Halle

Czym jest bagaż odprawiany? - informacje dla podróżnych

Organizujesz lot samolotem do Munster - Lipsk i nie masz pojęcia czym jest bagaż odprawiany? Poniżej prezentujemy kilka ważnych informacji dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż rejestrowany to rodzaj bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go obsłudze lotu podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu przyjęcia bagażu i założenia specjalnej zawieszki linie lotnicze przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która najczęściej jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Munster - Lipsk oraz zwrotu kosztów w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każdy przewoźnik określa własne zasady dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można spakować do samolotu w bagażu odprawianym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Munster - Lipsk, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu rejestrowanego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych podróżujących. Przewoźnicy nie zalecają umieszczania do bagażu odprawianego rzeczy takich jak: biżuteria, lekarstwa potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów osobistych, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz przewożenia w bagażu rejestrowanym materiałów łatwopalnych oraz atrap urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można zabierać substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia przewozu jedzenia oraz płynów w bagażu odprawianym regulują przewoźnicy, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.