X
Ładowanie...

Tanie loty Greven Oslo

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 gru 18 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Greven Oslo

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Greven Oslo

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Greven Oslo

Przewodnik po lotach Greven Oslo

Czy w czasie podróży Munster - Oslo będziemy odczuwać jetlag?

Kiedy organizujemy przelot samolotem, to zazwyczaj martwimy się różnymi sprawami. Czy uda nam się zarezerwować najkorzystniejszy bilet, czy możemy korzystać z najkrótszego lotu. Martwimy się, czy prawidłowo się odprawimy, czy nie zgubimy bagażu. Mimo wszystko rzadko kto namyśla się nad tym, czy przy wybranym przez niego kierunku Munster - Oslo, ma szansę pokazać się jetlag.

Z jakiego powodu przy dalekich lotach Munster - Oslo występuje jetlag

Zastanawiamy się co to takiego? To zmęczenie, rozdrażnienie, ból głowy oraz trudności ze skupieniem się, które występują, gdy nasz przelot Munster - Oslo ma miejsce przez kilka stref czasowych. Wtedy ciało traci kilka godzin – jeśli lecimy na wschód, co gorzej znosi, albo te parę godzin dostaje – jeśli lecimy na zachód, co znosi słabiej. Dlatego zamawiając tanie loty Munster - Oslo oraz wiedząc, że przelecimy przez kilka stref. Trzeba sprawdzić, co zrobić aby to nieprzyjemne wrażenie było minimalne.

Co gdy będziemy lecieć Munster - Oslo na zachód?

Kiedy wykupiliśmy tanie loty Munster - Oslo i wiemy, że polecimy na zachód, to trzeba zacząć kłaść się trochę później spać. W ten sposób jeszcze przed wylotem przyzwyczaimy organizm do zmiany. Kiedy już będziemy w samolocie, warto robić wszystko, aby nie spać. Możemy przejść się po pokładzie, napić się wody, zjeść produkty posiadające białko. Przewoźnicy pozwalają zazwyczaj na wzięcie niewielkiej ilości jedzenia do samolotu, więc należy przygotować sobie odpowiedni posiłek już prędzej, aby był rozbudzający. Jeżeli już lot Munster - Oslo się skończył, to nie poddajmy się przemęczeniu. Połóżmy się dopiero wieczorem. Dobrym planem okaże się być spacer w blasku słońca, łatwiej przepędzimy ochotę wejścia do łóżka.

Oto linie latające na trasie Munster - Oslo

Lot Munster - Oslo z zachodu na wschód?

Bardziej uciążliwy dla naszego ciała jest lot Munster - Oslo z zachodu na wschód. Z tego powodu przed wylotem, warto położyć się prędzej do spania i tak samo wcześniej się budzić. Tutaj podczas lotu Munster - Oslo opłaca się zasnąć, a dopomogą nam w tym posiłki pełne węglowodanów, oraz ziołowe herbaty na sen. Po dotarciu na miejsce, warto dać sobie dzień na przestawienie się i starajmy się dostosować do tamtejszych godzin spania i posiłków.

Jeżeli posiadamy już zakupione tanie loty Munster - Oslo i nie chcemy, aby jetlag zepsuł nam podróż. To warto się do tego odpowiednio przyszykować. Nie spożywajmy alkoholu, u celu bądźmy jak najwięcej na świeżym powietrzu. Po wejściu na pokład ustawmy zegarek na czas, który będzie u celu, wówczas też łatwiej się do niego przyzwyczaimy.