X
Ładowanie...

Tanie loty Greven Yantai

już od 1698 zł
30 lip 06 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Chiny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Chiny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Pekin
03 paź (śro)
China Eastern Airlines
Xi'An
06 paź (sob)
China Eastern Airlines
Berlin
04 gru (wto)
Egyptair
Pekin
11 gru (wto)
Egyptair
Berlin
04 gru (wto)
Egyptair
Pekin
13 gru (czw)
Egyptair
Berlin
06 gru (czw)
Egyptair
Pekin
11 gru (wto)
Egyptair
Warszawa
03 wrz (pon)
Air France
Pekin
13 wrz (czw)
China Southern Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Greven Yantai

Przewodnik po lotach Greven Yantai

Czym jest bagaż rejestrowany? - wskazówki dla turystów

Rezerwujesz podróż samolotem do Munster - Yantai i nie wiesz czym jest bagaż rejestrowany? Poniżej prezentujemy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż rejestrowany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i przewożony w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go liniom lotniczym w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki linie lotnicze przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty dostajesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Munster - Yantai oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne zasady dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu rejestrowanym?

Regulacje prawne dotyczące przewozu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od przewoźnika, klasy oraz Munster - Yantai, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu rejestrowanego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych turystów. Przewoźnicy nie zalecają pakowania do bagażu rejestrowanego akcesoriów takich jak: pieniądze, lekarstwa potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów tożsamości, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz przewożenia w bagażu rejestrowanym materiałów wybuchowych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można transportować substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia przewozu żywności oraz płynów w bagażu odprawianym regulują przewoźnicy, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.