X
Ładowanie...

Tanie loty Philippine Airlines Guangzhou Cebu

już od 668 zł
02 kwi 09 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Cebu

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Cebu
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Manila
05 kwi (pią)
Philippine Airlines
Lot bezpośredni
Cebu
08 kwi (pon)
Philippine Airlines
Lot bezpośredni
Manila
05 kwi (pią)
Philippine Airlines
Lot bezpośredni
Cebu
09 kwi (wto)
Philippine Airlines
Lot bezpośredni
Manila
05 kwi (pią)
Philippine Airlines
Lot bezpośredni
Cebu
10 kwi (śro)
Philippine Airlines
Lot bezpośredni
Manila
05 kwi (pią)
Philippine Airlines
Lot bezpośredni
Cebu
11 kwi (czw)
Philippine Airlines
Lot bezpośredni
Manila
05 kwi (pią)
Philippine Airlines
Lot bezpośredni
Cebu
12 kwi (pią)
Philippine Airlines
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Philippine Airlines Guangzhou Cebu

Przewodnik po lotach Philippine Airlines Guangzhou Cebu

Jak przeżyć lot Guangzhou - Cebu linią Philippine Airlines z dzieckiem?

Narodziny dziecka wcale nie muszą znaczyć, że musimy zrezygnować z podróży, wręcz przeciwnie przy dobrej organizacji możemy potomstwo brać ze sobą. Trzeba tutaj pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie możemy zabrać do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy oraz krążenia, nie są jeszcze dostatecznie mocne. Z pierwszym przelotem maluszka najlepiej, więc zaczekać aż ukończy dwa miesiące.

Idealne pomysły na trasie Guangzhou - Cebu linią Philippine Airlines

Jeśli zaplanujemy lot z maleństwem, musimy dbać o to, aby na trasie było niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i maleństwo, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy mieli lepszy humor. Jeśli jeszcze zgodzimy się na wieczorny przelot, to może się okazać, że maleństwo będzie spało przez jego znaczną część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała wyprawa. W dodatku szukając biletów w korzystnej cenie, musimy wiedzieć, że dzieci do dwóch lat podróżują na kolanach rodzica, a wtedy płacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Ale przy starszym dziecku płacimy już za cały bilet, czasem tylko tanie loty Guangzhou - Cebu linią Philippine Airlines proponują kilkuprocentowe zniżki dla dzieci.

O czym jeszcze musimy pamiętać przed lotem Guangzhou - Cebu linią Philippine Airlines?

Warto sobie zostawić troszkę czasu, tak abyśmy ze spokojem mogli się przyszykować do wylotu. Na lotnisko musimy zajechać wcześniej, tak by bez stresu oddać nasze bagaże, móc spożyć coś lekkiego i bez problemów pójść do łazienki na moment przed wylotem, w której przewiniemy maleństwo. Spora część linii lotniczych oferujących swe usługi na danej trasie

pozwoli nam z dzieckiem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a więc będziemy mogli zajmować naprawdę dogodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Guangzhou - Cebu linią Philippine Airlines nie posiadają w swojej ofercie podawania posiłków, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki oraz pieluszki, lecz też jakiejś przekąski. Do tego przeważnie dziecko siedzące na kolanach nie posiada pozwolenia do swojego bagażu, czyli wszystko musimy zmieścić w nasz podręczny.

Proś o pomoc

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie bój się poprosić o wsparcie. Tak samo jeśli niezbędna jest pomoc przy dziecku, także poproś o to. Tanie loty Guangzhou - Cebu linią Philippine Airlines posiadają właściwie przygotowany zespół, który będzie miał za zadanie pomóc pasażerom, czyli także i tobie. Jeśli maleństwo będzie płakać, spróbuj mu podać pierś czy butelkę. Pamiętaj również o zabraniu zabawek. Nie pozwól, aby potomstwo swoim zachowaniem, uderzaniem w fotel, pociąganiem za włosy, szturchaniem przeszkadzało współpasażerom. Lecz też nie kajaj się za to, że się rozpłakało. Wykupiliście bilety na tanie loty Guangzhou - Cebu linią Philippine Airlines i staliście się pełnoprawnymi pasażerami. Być może twoje dziecko nie lubi latania, lecz wiedz, że nawet najtrudniejsza podróż ma swój koniec.

Trzeba myśleć w jaki sposób można się przyszykować do lotu Guangzhou - Cebu linią Philippine Airlines z dzieckiem, tak aby uczynić wszystko co jest możliwe, aby podróż minęła spokojnie i bez niepotrzebnych stresów.