X
Ładowanie...

Tanie loty China Southern Airlines Guangzhou Dżakarta

już od 2313 zł
02 mar 09 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dżakarta

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dżakarta
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
11 mar (pon)
QATAR AIRWAYS
Dżakarta
18 mar (pon)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
11 mar (pon)
QATAR AIRWAYS
Dżakarta
19 mar (wto)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
11 mar (pon)
QATAR AIRWAYS
Dżakarta
20 mar (śro)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
13 mar (śro)
QATAR AIRWAYS
Dżakarta
20 mar (śro)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
16 mar (sob)
QATAR AIRWAYS
Dżakarta
24 mar (nie)
QATAR AIRWAYS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje China Southern Airlines Guangzhou Dżakarta

Przewodnik po lotach China Southern Airlines Guangzhou Dżakarta

Czy chcemy z oferty Guangzhou - Dżakarta skorzystać w ciąży?

Podróżujemy znacznie częściej, albo w sprawach zawodowych albo prywatnie. To oznacza, że sporo osób namyśla się, czy ciąża nie będzie tutaj zakazem do tego sposobu przemieszczania się. Jak się mimo wszystko okazuje, jeżeli jedynie rozwija się ona prawidłowo i nie ma żadnego zagrożenia, to na spokojnie możemy zamówić tanie loty Guangzhou - Dżakarta, rzecz jasna wiedząc o paru zasadach.

Okres ciąży i oświadczenie od ginekologa

Jeśli chcemy skorzystać z propozycji na najkorzystniejsze loty , lecz jesteśmy w ciąży, to trzeba mieć świadomość, że najlepiej latać w drugim trymestrze. Wtedy dzieciątko jest już dostatecznie rozwinięte, a więc nie zagrażają mu różnice ciśnień, a i my będziemy czuć się lepiej. Warto mimo wszystko wiedzieć, że nie będziemy mogli latać po 36. tygodniu, a u niektórych przewoźników przelot Guangzhou - Dżakarta jest zabroniony także prędzej, dlatego warto to zobaczyć. Dodatkowo, powinnyśmy sprawdzić wytyczne danego przewoźnika , bo każdy z nich może mieć odmienne założenia w odniesieniu do latania kobiet w ciąży, jak również przeróżne ułatwienia dla nich. Nie mniej, należy mieć przy sobie zaświadczenie od lekarza, gdyż samodzielna książka ciąży może nie wystarczyć, aby dopuszczono nas na lot Guangzhou - Dżakarta.

Gdy już znajdziesz się w samolocie Guangzhou - Dżakarta

Nie było przeciwwskazań do lotu, to wspaniale! W tej chwili pamiętaj, żeby znaleźć trwający jak najkrócej lot , dzięki temu wyprawa nie okaże się być, aż tak męcząca. Dodatkowo podczas zapięcia pasów przypilnuj, aby znajdowały się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeżeli potrzebujesz wsparcia, proś o to stewardessę. Podczas lotu Guangzhou - Dżakarta jeżeli to możliwe, wstań co 30 minut i przespaceruj się, ponieważ siedzenie w jednej pozycji nie będzie zbyt przyjemnym przeżyciem. Tanie loty Guangzhou - Dżakarta czasami oferują ciężarnym pierwszeństwo przy odprawie, jak również pomoc przy transporcie walizki, dlatego trzeba się dowiedzieć na co możesz tu liczyć.

Tanie loty Guangzhou - Dżakarta namawiają do częstszego korzystania z ich propozycji. W większości przypadków, ciąża nie będzie do tego przeciwwskazaniem. Ale za każdym razem trzeba się co do tego upewniać u lekarza, jak również zapoznać się z wytycznymi określonych linii lotniczych. Warto również przejrzeć przepisy w państwie do którego pragniemy polecieć. Niektóre z nich, nie chcą wpuścić do siebie ciężarnych, jeśli będzie za chwilę czas porodu, i tutaj linie lotnicze nic już nie mogą zdziałać.