X
Ładowanie...

Tanie loty Tiger Guangzhou Dżakarta

już od 2509 zł
01 mar 08 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dżakarta

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dżakarta
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
06 maj (pon)
Etihad Airways
Dżakarta
13 maj (pon)
Etihad Airways
Warszawa
23 paź (śro)
Etihad Airways
Dżakarta
18 lis (pon)
Etihad Airways
Warszawa
23 paź (śro)
Etihad Airways
Dżakarta
19 lis (wto)
Etihad Airways
Warszawa
24 paź (czw)
Etihad Airways
Dżakarta
19 lis (wto)
Etihad Airways
Warszawa
01 kwi (pon)
Etihad Airways
Dżakarta
08 kwi (pon)
Etihad Airways
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Tiger Guangzhou Dżakarta

Przewodnik po lotach Tiger Guangzhou Dżakarta

Czy jest szansa wnieść tabletki na przelot Guangzhou - Dżakarta linią Transbrasil

Jeżeli posiadaliśmy już kiedyś możliwość korzystać z propozycji lotu Guangzhou - Dżakarta linią Transbrasil, to bez wątpienia orientujemy się, w jaki sposób trzeba zapakować bagaż. Ale co, jeśli tym razem musimy zabrać ze sobą leki? Wiemy, jak to wygląda, jakie leki możemy ze sobą zabrać i czy mamy szansę je trzymać w bagażu podręcznym? Warto sprawdzić tą kwestię, tak abyśmy posiadali świadomość, że przelot Guangzhou - Dżakarta linią Transbrasil przeminie nam miło oraz bez zbędnego stresu.

Leki w bagażu podręcznym w czasie lotu Guangzhou - Dżakarta linią Transbrasil.

Głównie warto wiedzieć, że jeżeli kupiliśmy wejściówkę na tanie loty Guangzhou - Dżakarta linią Transbrasil, to podobnie jak podczas lotów regularnych, medykamenty mamy możliwość posiadać w walizce podręcznej. Co zrozumiałe, musimy powiadomić o ich obecności podczas kontroli osobistej, ale powinniśmy je trzymać w oddzielnej torebce. Wówczas kontrola pójdzie sprawniej, i możemy w końcu skorzystać z naszego najtańszego biletu na przelot. Działanie jest takie, że przewozić mamy możliwość medykamenty ogólnodostępne, które będą udostępnione dla wszystkich i takie na receptę. Przy tych drugich, dobrze jest mieć oświadczenie od doktora, bo ma możliwość się przydać w celu potwierdzenia leków.

Jakie jest ograniczenie na ich liczbę?

Jeżeli idzie o leki w płynie, nie ma ograniczenia na ich liczbę. To oznacza, że mamy szansę zabrać na pokład syrop pojemniejszy niż 100 ml. Ale, musimy brać jedynie taką liczbę leków, która jest nam faktycznie potrzebna w czasie wyjazdu. Tanie loty Guangzhou - Dżakarta linią Transbrasil zezwalają również na zabranie ze sobą małych, zapakowanych igieł, jeśli jakiś lek powinien być podawany podskórnie, jednak ich posiadanie również powinniśmy od razu zgłosić podczas sprawdzania. Nie mniej, nawet jeśli wyszukaliśmy najkrótszy przelot, to i tak mamy prawo mieć ze sobą potrzebne leki przepisane na receptę, jak również kropelki do oczu albo płyn do dezynfekcji, jeśli ma poniżej 70% alkoholu.

Jeśli sprawdzimy warunki związane z przewiezieniem medykamentów, to będziemy wiedzieć, że mamy szansę również mieć w samolocie sprzęt medyczny. Jednak trzeba zapytać przewoźnika

w jaki sposób to się odbędzie z transportem tego typu rzeczy jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, bo być może będą musiały lecieć w luku bagażowym. Jednak wiedza, że możemy zabrać ze sobą medykamenty oraz potrzebne urządzenia medyczne, da nam prawo w końcu bez problemów korzystać z propozycji, jaką mają dla swoich podróżnych tanie loty Guangzhou - Dżakarta linią Transbrasil.