X
Ładowanie...

Tanie loty Guangzhou Florencja

już od 411 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Florencja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Florencja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Amsterdam
16 paź (śro)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Florencja
23 paź (śro)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Amsterdam
21 paź (pon)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Florencja
23 paź (śro)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Rzym
15 cze (sob)
Alitalia
Lot bezpośredni
Florencja
16 cze (nie)
Alitalia
Lot bezpośredni
Katowice
03 wrz (wto)
Lufthansa
Florencja
14 wrz (sob)
Lufthansa
Katowice
04 wrz (śro)
Lufthansa
Florencja
14 wrz (sob)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Guangzhou Florencja

Przewodnik po lotach Guangzhou Florencja

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu Guangzhou - Florencja

Lecisz w podróż do Guangzhou - Florencja i marzysz o zabraniu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak polecisz zapoznaj się z zasadami przewozu bagażu sportowego u danego przewoźnika oraz czy przewoźnik narzuca wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Znaczna część przewoźników daje możliwość na transport sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim zgłoszeniu o chęci zabrania takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji lotu do Guangzhou - Florencja przewoźnik może zmienić typ bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zadeklarowanego sprzętu do transportu.

Zasady transportu bagażu sportowego- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy dotarł razem z Tobą do Guangzhou - Florencja musisz koniecznie zgłosić go u organizatora lotu oraz dostać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój sprzęt sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do ograniczeń określonych przez linie lotnicze na trasie do Guangzhou - Florencja, czyli musi posiadać konkretną wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie bagażu sportowego numerem lotu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa bagażu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu przeznaczonym do takiej czynności, o godzinie określonej przez przewoźnika.

W co spakować sprzęt sportowy?

Wszystko zależy od tego ile możesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie akcesoriów. W sklepach sportowych dostępne są specjalne torby, które w pełni chronią sprzęt oraz są zrobione pod odpowiedni wymiar. Należy mieć jednak na uwadze, że takie walizki czy torby znacznie wpłyną na wagę bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest zapakowanie akcesoriów sportowych do tekturowego pudła. Minusem tego rodzaju opakowania, jest brak odporności na uszkodzenia, co nie daje gwarancji na w pełni bezpieczny transport. Jeśli zdecydujesz się na ten typ opakowania, a sprzęt ma kilka części Twoim obowiązkiem jest sklejenie ich razem na tyle mocno, aby doleciały razem z Tobą do Florencja w całości.