X
Ładowanie...

Tanie loty Guangzhou Monachium

już od 423 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Monachium

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Monachium
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rzeszów
03 lip (śro)
LOT
Monachium
14 lip (nie)
LOT
Rzeszów
03 lip (śro)
LOT
Monachium
15 lip (pon)
LOT
Rzeszów
03 lip (śro)
LOT
Monachium
17 lip (śro)
LOT
Rzeszów
08 lip (pon)
LOT
Monachium
14 lip (nie)
LOT
Rzeszów
08 lip (pon)
LOT
Monachium
17 lip (śro)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Guangzhou Monachium

Przewodnik po lotach Guangzhou Monachium

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, co najbardziej budzi obawy nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale właśnie port lotniczy. Zamieszanie, zaabsorbowanie, inna sytuacja – jest to na pewno trudne doświadczenie. Podpowiadamy, czego możesz się spodziewać przed rejsem i jak się do tego przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa nie jest taka stresująca. Najważniejsze, by mieć pod ręką wszystkie dokumenty. Kiedy latasz do krajów europejskich, niezbędny jest tylko dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, nawet tanie loty Guangzhou - Monachium, obsługują bilety w formie elektronicznej. Nie ma potrzeby nic wydrukować, wystarczy jedynie numer potwierdzenia rezerwacji.

Podczas odprawy zostanie sprawdzony zabrany plecak, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Straż może poprosić cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza , który znajduje się na taśmie wszelkie drobiazgi, które masz w kieszeni spodni, połóż tam również torebkę, kurtkę lub szal.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Guangzhou - Monachium

Tanie loty z reguły dają ci zabrać tylko bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on tak przestronny, że na pewno się w nim spakujesz. Jednakze należy wszystko rozważyć tak, by bagaż bez problemu przeszedł kontrolę, a skomplikowana wieża mocno skręconych bluzek nie została rozwalona.

Na wierzchu połóż ważne dokumenty – niebawem będziesz musiał je wyciągnąć w trakcie odprawy. Postaraj się żeby pod ręką znalazła się także kosmetyczka z kosmrtykami. Specyfiki przelej do specjalnych butelek z plastiku. Z samej góry torby warto umieścić także butelki z napojami. Jeżeli obsługa wycofa jeden z produktów, nie będzie potrzeby rujnować sumiennie ułożonego bagażu. Aby tego uniknąć, zawczasu dowiedz się, jakie przedmioty możesz wziąć do środka w tanich lotach Guangzhou - Monachium.