X
Ładowanie...

Tanie loty Guangzhou Wenecja

już od 81 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wenecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wenecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
23 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
26 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
04 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
05 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
04 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
06 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
05 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
06 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Guangzhou Wenecja

Przewodnik po lotach Guangzhou Wenecja

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu Guangzhou - Wenecja

Lecisz w podróż do Guangzhou - Wenecja i marzysz o wzięciu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak polecisz zapoznaj się z regulaminem przewozu bagażu sportowego u danego organizatora lotu oraz czy przewoźnik określa wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość linii lotniczych pozwala na transport sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz wcześniejszym zgłoszeniu o chęci zabrania takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. W trakcie rezerwacji biletu do Guangzhou - Wenecja organizator lotu ma prawo zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zadeklarowanego sprzętu do transportu.

Zasady przewozu sprzętu sportowego- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy dotarł razem z Tobą do Guangzhou - Wenecja musisz koniecznie zgłosić go u organizatora lotu oraz otrzymać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój sprzęt sportowy musi być spakowany odpowiednio do wymogów narzuconych przez przewoźnika na trasie do Guangzhou - Wenecja, czyli musi posiadać odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie sprzętu sportowego numerem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie sprzętu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu przeznaczonym do takiej czynności, o godzinie wskazanej przez linie lotnicze.

W co spakować sprzęt sportowy?

Wszystko zależy od tego ile możesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie sprzętu. W sklepach sportowych dostępne są dedykowane torby, które najlepiej zabezpieczają sprzęt oraz są wykonane pod odpowiedni wymiar. Należy pamiętać, że takie walizki czy torby znacznie wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest spakowanie akcesoriów sportowych do kartonu. Minusem tego typu opakowania, jest podatność na rozerwanie, co powoduje brak gwarancji na w pełni bezpieczny przewóz. Jeśli zdecydujesz się na ten rodzaj opakowania, a sprzęt sportowy ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby doleciały razem z Tobą do Wenecja bez szwanku.