gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Guernsey Eastleigh

już od 904 zł
21 lis 28 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Eastleigh

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Eastleigh
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
30 sty (śro)
KLM
Eastleigh
26 lut (wto)
KLM
Warszawa
31 sty (czw)
KLM
Eastleigh
26 lut (wto)
KLM
Warszawa
01 lut (pią)
KLM
Eastleigh
28 lut (czw)
KLM
Kraków
07 lut (czw)
KLM
Eastleigh
18 lut (pon)
KLM
Kraków
08 lut (pią)
KLM
Eastleigh
18 lut (pon)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Guernsey Eastleigh

Przewodnik po lotach Guernsey Eastleigh

Posiłek w czasie przelotu Guernsey - Southhampton?

Im dłużej trwać będzie nasz przelot, tym znaczniejsza jest szansa, że podczas niego zaczniemy odczuwać pusty żołądek. Jeśli interesuje nas kwestia tego, czy podczas lotu Guernsey - Southhampton jedzenie będzie podawane, to musimy przejrzeć parę rzeczy. Najważniejsze jest to ile trwać będzie przelot oraz jakimi liniami  ma się odbywać. Jeżeli są to regularne linie to posiłek będziemy mieli wliczony w koszt także tego lotu z najniższą ceną, jeśli mimo wszystko zarezerwujemy tanie loty Guernsey - Southhampton, to takiego dania w kwocie biletu nie uzyskamy.

W jaki sposób to wygląda na regularnych liniach Guernsey - Southhampton?

Jeżeli jesteśmy zainteresowani, jak taki posiłek w czasie lotu Guernsey - Southhampton będzie wyglądał, jeśli zamówimy regularne linie. To warto wiedzieć, że będzie on doliczony do biletu. Jego wielkość i rodzaj będą zależne od odległości jaką będziemy musieli przelecieć. Jeśli na 72 godziny przed lotem Guernsey - Southhampton podamy wiadomość, że zainteresowały nas dania: wegetariańskie, koszerne lub dla dzieci, to takie je dostaniemy.

Co proponują nam tanie loty Guernsey - Southhampton?

Pragnąc przyrównać ofertę, jaką będą miały dla nas tanie loty Guernsey - Southhampton, powinniśmy wiedzieć, że tu posiłek nie będzie wliczony w cenę. Nie mniej, jeśli wyrazimy chęć spożycia czegoś w czasie lotu Guernsey - Southhampton, to mamy możliwość zakupić taki posiłek w specjalnym bufecie, rzecz jasna dodatkowo za niego płacąc. Ale trzeba też pamiętać, że tanie loty Guernsey - Southhampton pozwalają nam zabrać do samolotu własne jedzenie. Ale musi być ono zapakowane w normalne opakowania producenta i nie może to być nic, co mogłoby się prędko popsuć. Jeżeli zamierzamy zabrać napój, to powinniśmy pamiętać, że w czasie lotu Guernsey - Southhampton nie będziemy mogli posiadać ponad 1 litr płynów, a poza tym mają być one spakowane w pojemnikach nie większych niż 100 ml. Do tego, niektóre linie pozwolą nam na przewóz żywności własnego wyrobu, pod warunkiem, że wieziemy ich niedużą liczbę oraz na własny użytek.

Warto zobaczyć jak to wygląda z jedzeniem podczas przelotu Guernsey - Southhampton. Wówczas będziemy mogli się właściwie przygotować do takiej podróży i będziemy mieli gwarancję, że nie będziemy głodni po dojechaniu na miejsce. To już na samym początku mogłoby nam popsuć satysfakcję z przylotu do wymarzonego celu.