X
Ładowanie...

Tanie loty Guernsey Varadero

już od 1398 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Varadero

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Varadero
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Toronto
03 lis (nie)
American Airlines
Varadero
14 lis (czw)
American Airlines
Toronto
03 lis (nie)
American Airlines
Varadero
15 lis (pią)
American Airlines
Toronto
03 lis (nie)
American Airlines
Varadero
16 lis (sob)
American Airlines
Toronto
02 lis (sob)
American Airlines
Varadero
15 lis (pią)
American Airlines
Toronto
31 paź (czw)
Air Canada
Varadero
18 lis (pon)
Air Canada
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Guernsey Varadero

Przewodnik po lotach Guernsey Varadero

Co z telefonem w czasie lotu Guernsey - Varadero?

Z pewnością nie raz oglądając na filmach przelot samolotem, dostrzegliśmy wiadomość o potrzebie wyłączenia telefonów komórkowych. Równocześnie mamy świadomość, że na pokład samolotu Guernsey - Varadero mamy prawo zabrać sprzęty elektryczne i elektroniczne. Jak to więc działa oraz czy faktycznie, przewoźnik zezwoli nam korzystać z takich sprzętów w czasie przelotu?

Trzeba je pokazać podczas kontroli na przelot Guernsey - Varadero

Na pokład samolotu mamy prawo wnieść niektóre sprzęty, jednak za każdym razem musimy je okazać podczas kontroli osobistej. Wtedy trzeba je wyjąć z torby i włożyć do odpowiedniego pojemnika. Trzeba wiedzieć, że tanie loty Guernsey - Varadero pozwalają nam na zabranie na pokład samolotu np. suszarki, lecz korzystanie z niej jest kategorycznie zakazane. A jak to wygląda z laptopem, czytnikiem czy tabletem? Czy je również mamy prawo zabrać na lot Guernsey - Varadero, lecz nie będziemy mogli z nich korzystać?

Kiedy możemy załączyć urządzenia elektroniczne podczas przelotu Guernsey - Varadero?

Nawet jeśli zdecydowaliśmy się na wybranie krótkiej opcji przelotu, może się okazać, że będziemy się nudzili i będziemy szukali atrakcji. Dlatego mamy prawo skorzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków czy odtwarzacza MP3, ale w konkretnym momencie. Podczas lądowania i startowania, wszystkie linie, także te oferujące tanie loty Guernsey - Varadero, oczekują całkowitego odłączenia tych sprzętów, żeby nie zakłóciły pracy systemów pokładowych. Dopiero po wyświetleniu się informacji o możliwości odpięcia pasów, mamy możliwość rozpocząć korzystanie z urządzeń elektronicznych. Istotne jest mimo wszystko to, aby przez cały lot Guernsey - Varadero, były one włączone w trybie „samolot/offline”. Jednak nie będziemy mieli szansy korzystać z telefonów komórkowych, one na czas lotu Guernsey - Varadero muszą okazać się być odłączone.

Pomyślmy o innych pasażerach

Jeżeli pragniemy korzystać z oferty jaką proponują nam tanie loty Guernsey - Varadero i załączyć urządzenia elektroniczne, to możemy. Jednak wiedzmy, że na pokładzie nie będziemy sami. Używajmy słuchawek, aby nie przeszkadzać pozostałym podróżnym. A w czasie całego lotu Guernsey - Varadero słuchajmy poleceń załogi.

Obowiązkowo zobaczmy jakie są wytyczne użytkowania z różnych sprzętów w czasie lotu Guernsey - Varadero. Zobaczmy, w którym momencie możemy je uruchomić, a kiedy powinny być wyłączone oraz w jaki sposób możemy je zabrać do samolotu. Tylko wtedy, możemy mieć gwarancję, że nasz lot jest bezpieczny.