X
Ładowanie...

Tanie loty Czech Airlines Hamburg Frankfurt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Czech Airlines

Hamburg Frankfurt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Czech Airlines Hamburg Frankfurt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Czech Airlines Hamburg Frankfurt

Przewodnik po lotach Czech Airlines Hamburg Frankfurt

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Hamburg - Frankfurt linią Czech Airlines może być bardzo stresująca, co jest związane między innymi z procedurami, którym trzeba poddać się na lotnisku. Jak wygląda odprawa i na co należy się przygotować? Zebraliśmy najbardziej istotne wskazówki dla turystów.

Nie spóźnij się na lot

Planujesz lot Hamburg - Frankfurt linią Czech Airlines? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże główne, a także otrzymują dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, bądź na miejscu już na 2,5 godziny przed odlotem. W pierwszej kolejności należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę oraz bilet lotniczy. Potem konieczne jest nadanie bagażu rejestrowanego, który będzie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności podróżny otrzymuje kartę pokładową, na której znajdują się dane personalne, numer lotu oraz godzina.

Bramka bezpieczeństwa

Po otrzymaniu karty pokładowej trzeba udać się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się walizkę, którą należy położyć na specjalną taśmę. Podróżny jest zobowiązany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi między innymi o zegarek, pieniądze w bilonie czy elektronikę - telefon, laptop i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. Czasem obsługa prosi o zdjęcie butów.

Szybka odprawa

Po odbyciu kontroli pasażer z bagażem podręcznym może wreszcie spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej obsługa kieruje do specjalnego rękawa lub autobusu przewożącego turystów do samolotu. Warto także podkreślić, że w dzisiejszych czasach wiele linii lotniczych, np. obsługujących trasy Hamburg - Frankfurt umożliwia dokonanie odprawy przez internet, co minimalizuje formalności.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Linkoping Pontresina

Tanie loty Arvidsjaur Lozanna

Tanie loty Breiddalsvik Le Locle

Tanie loty Milos Koping

Tanie loty Lugoj Spiddal

Tanie loty Hyvinkaa Aabenraa

Tanie loty Kristianstad Bari

Tanie loty Lamezia Terme Sztokholm

Tanie loty Chateau-D'Oex San Sebastian De La Gomera

Tanie loty Air France Berlin Fortaleza

Tanie loty Air France Plaisance