X
Ładowanie...

Tanie loty Tarom Hamburg Frankfurt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Tarom

Hamburg Frankfurt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Tarom Hamburg Frankfurt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Tarom Hamburg Frankfurt

Przewodnik po lotach Tarom Hamburg Frankfurt

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze zapewniają obecnie tak wiele opcji, że możemy udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Przed Tobą urlop z dziećmi? Omawiamy praktyczne wskazówki, dzięki którym zarówno lot Hamburg - Frankfurt linią Tarom, jak i sam urlop przebiegną bez zakłóceń.

Profilaktyczna wizyta u lekarza

Kontrola lekarska jest niezbędna niezależnie od kraju destynacji. Przed podróżą należy odwiedzić z dzieckiem lekarza, żeby być pewnym, że jego stan zdrowia umożliwia wyjazd. Warto też zweryfikować stan uzębienia u specjalisty czy wykonać testy alergologiczne - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. W przypadku egzotycznych destynacji warto wykonać odpowiednie szczepionki.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli planujecie podróż w obrębie UE, warto wyrobić sobie bezpłatnie tzw. kartę EKUZ, która udokumentuje polskie ubezpieczenie zdrowotne. Istotnym dokumentem jest również dowód osobisty, a w przypadku wyjazdów poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Polisa turystyczna

Bezpieczeństwo powinno być priorytetem w czasie każdej wycieczki z dziećmi. Dobre ubezpieczenie to najlepsza opcja, która pokryje koszty leczenia, opóźnionego połączenia, kradzieży rzeczy osobistych i transportu medycznego. Obecnie umowę można zawrzeć przez internet, co zdecydowanie upraszcza cały proces.

Jak przetrwać w samolocie Hamburg - Frankfurt linią Tarom

Nie każde dziecko dobrze zniesie długą podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miękką poduszkę. Znakomitym pomysłem jest wręczenie dziecku drobnych przekąsek przed wejściem do samolotu.

Skompletuj apteczkę

Planujesz z dziećmi lot Hamburg - Frankfurt linią Tarom? Kosmetyczna z lekami to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej torby. Powinny znaleźć się w niej środki przeciwbiegunkowe, przeciwgorączkowe, preparaty dezynfekujące, kosmetyki przeciwsłoneczne, ale czasem potrzebne są także bandaż, środek na komary, antybiotyki czy środki nawadniające.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Aigle Ischgl

Tanie loty Per Skovde

Tanie loty Puertollano Kouvola

Tanie loty Sparta Minorka

Tanie loty Larisa Karlstad

Tanie loty Rotterdam Resita

Tanie loty Landskrona Rousse

Tanie loty Norymberga San Juan

Tanie loty Zagrzeb La Palma Del Condado

Tanie loty Ylivieska Karlstad

Tanie loty Aberdeen Floro