X
Ładowanie...

Tanie loty Hamburg Maputo

już od 1711 zł
28 mar 04 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Maputo

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Maputo
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Addis Ababa
01 kwi (pon)
Hahn Air
Maputo
14 kwi (nie)
Hahn Air
Addis Ababa
01 kwi (pon)
Hahn Air
Maputo
16 kwi (wto)
Hahn Air
Addis Ababa
01 kwi (pon)
Hahn Air
Maputo
17 kwi (śro)
Hahn Air
Addis Ababa
02 kwi (wto)
Hahn Air
Maputo
16 kwi (wto)
Hahn Air
Addis Ababa
03 kwi (śro)
Hahn Air
Maputo
14 kwi (nie)
Hahn Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hamburg Maputo

Przewodnik po lotach Hamburg Maputo

Uszkodzenie torby podczas lotu Hamburg - Maputo

Podróżujesz samolotem i na lotnisku okazuje się, że walizka została zniszczona? Poniżej prezentujemy kilka istotnych informacji , co trzeba zrobić, aby rozwiązać zaistniałą trudną sytuację.

Prawa i obowiązki linii lotniczych w kwestii zadbania o walizki pasażerów- to warto wiedzieć!

Najważniejsze kwestie związane z bagażem określa art.17 pkt 2 Konwencji Montrealskiej z 1999 r. i rozporządzenie PE 889/2002. Wspomniane dokumenty mówią o tym, że przewoźnik ponosi odpowiedzialność za szkody walizki  tylko pod warunkiem, że uszkodzenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie załadunku przez załogę oraz, że podróżny ma prawo do ubiegania się o rekompensatę za swoją stratę.W przypadku gdy walizka lub torba jest rejestrowana przewoźnik ponosi odpowiedzialność nawet jeśli nie jest winny szkody.Gdy walizka lub torba nie jest rejestrowana pasażer musi udowodnić, że doszło do uszkodzenia z winy organizatora lotu.

Zniszczenie bagażu w podróży do Hamburg - Maputo- wskazówki dla pasażera

Zanim udasz się w wymarzoną podróż do Hamburg - Maputo warto zapoznać się z warunkami zgłaszania roszczeń do danego przewoźnika, ponieważ regulują dokładnie sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został zniszczony w trakcie transportu, zgłoś to zdarzenie od razu po przybyciu na lotnisko docelowe w biurze linii lotniczych lub u agenta linii. Przy pomocy obsługi, na lotnisku należy wypełnić  protokół PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności bagażowej, w którym określamy orientacyjną datę zakupu zniszczonych części bagażu, ich cenę oraz wysokość odszkodowania. Zgłoszenie reklamacyjne możesz także przesłać do 7 dni od zdarzenia ale należy pamiętać, że ważna jest data stempla pocztowego. Warto też zrobić zdjęcie zniszczonego bagażu w celu uwiarygodnienia straty. Skutecznym sposobem na zabezpieczenie się przed stratami wynikającymi  ze zniszczenia bagażu przez przewoźnika jest wykupienie konkretnej polisy ubezpieczeniowej przed lotem.