X
Ładowanie...

Tanie loty Hamburg Nantes

już od 77 zł
02 kwi 09 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Francja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Francja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bordeaux
17 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nantes
24 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
27 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Toulouse
01 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
26 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
28 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
16 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hamburg Nantes

Przewodnik po lotach Hamburg Nantes

Zniszczenie bagażu w trakcie lotu Hamburg - Nantes

Podróżujesz samolotem i na lotnisku okazuje się, że bagaż został zniszczony? Niżej prezentujemy kilka ważnych rad , co należy zrobić, aby wyjaśnić zaistniałą trudną sytuację.

Prawa i obowiązki przewoźnika w kwestii zadbania o bagaż turystów- to warto wiedzieć!

Najistotniejsze kwestie związane z polityką bagażową reguluje konwencja montrealska i Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego 889/2002. Wskazane wyżej dokumenty informują o tym, że przewoźnik ponosi odpowiedzialność za szkody bagażu  wyłącznie pod warunkiem, że zniszczenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie dowozu przez obsługę lotniska oraz, że turysta ma prawo do ubiegania się o rekompensatę za swoją stratę.W sytuacji gdy walizka lub torba jest rejestrowana organizator lotu jest odpowiedzialny nawet jeśli nie jest sprawcą uszkodzenia.Gdy walizka lub torba nie jest rejestrowana podróżny musi dowieść, że doszło do uszkodzenia z winy linii lotniczych.

Zniszczenie bagażu w trakcie lotu do Hamburg - Nantes- porady dla turysty

Zanim udasz się w wymarzoną podróż do Hamburg - Nantes warto zapoznać się z warunkami zgłaszania roszczeń do danego przewoźnika, ponieważ określają dokładnie sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został uszkodzony podczas lotu, zgłoś to zdarzenie natychmiast po przylocie na lotnisko docelowe w biurze przewoźnika lub u agenta linii. Przy pomocy pracownika, na lotnisku powinno się uzupełnić  protokół PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności bagażowej, w którym określamy przybliżoną datę zakupu uszkodzonych części bagażu, ich cenę oraz kwotę odszkodowania. Fomularz reklamacyjny możesz także przesłać do 7 dni od zaistniałej sytuacji ale należy pamiętać, że ważna jest data stempla pocztowego. Warto też dołączyć zdjęcie uszkodzonego mienia w celu uwiarygodnienia straty. Skutecznym sposobem na uchronienie się przed stratami wynikającymi  ze zniszczenia walizki przez linie lotnicze jest zakup odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej przed wyjazdem.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Hagfors Flateyri

Tanie loty Suceava Wiedeń

Tanie loty Visby Maribo

Tanie loty Sotkamo Angelholm

Tanie loty Ylivieska Nyborg

Tanie loty Best Targu Mures

Tanie loty Cagliari Grindelwald

Tanie loty Herning Bukareszt

Tanie loty Walencja Malmo

Tanie loty Siauliai Oristano

Tanie loty Los Angeles Rarotonga