gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Hamburg Pusan

02 paź 09 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Pusan

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Pusan
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hamburg Pusan

Przewodnik po lotach Hamburg Pusan

Lot Hamburg - Pusan z bicyklem na pokładzie samolotu

Wybierasz się w podróż Hamburg - Pusan i marzysz o zabraniu ze sobą bicykla? Poniżej przedstawiamy krótki poradnik, jak to zrobić aby bicykl dotarł na miejsce razem z Tobą.

Jak przewieźć rower?

Wariantów na transport bicykla jest kilka. Na rynku są do kupienia dedykowane bardzo solidne kufry na bicykl. Z pewnością nic się nie stanie rowerowi schowanemu w kufer, jednak są one drogie, ciężkie oraz wykorzystują wagę bagażu. Kolejnym rozwiązaniem jest dedykowana sakwa na rower. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Torbę warto wziąć pod uwagę, kiedy przewoźnik z góry informuje o wadze bagażu rejestrowanego/sportowego. Najtańszą opcją przewozu jest karton. Jest lekki, łatwo można dociąć, dostosowując do wymiarów bicykla lub limitów oragnizatora lotu. Wadą kartonu jest niska wytrzymałość.

Inne zabezpieczenie bicykla na okres lotu Hamburg - Pusan

Zaleca się poprosić obsługę lotniska o naklejkę z opisem UWAGA SZKŁO. Jeśli lot z Hamburg do Pusan jest przesiadkowy zaleca się okleić kufer nazwą destynacji, ponieważ załoga nie ponosi odpowiedzialności za zagubienie roweru na trasie rejsu. Na czas podróży zdejmujemy oraz spuszczamy powietrze z kół. Wynika to ze względów bezpieczeństwa lotu, przed ewentualnym rozerwaniem opon spowodowanym różnicą ciśnienia w trakcie zniżania się samolotu do lądowania. Jeśli pakujesz bicykl do mniejszych tekturowych pudeł obligatoryjnie połącz je ze sobą.

Cena przewozu roweru

Cena przewozu bicykla jest ustalana przez organizatora lotu i jest zależna od warunków przelotu, kierunku oraz limitów bagażowych.Koszt może ulec zmianie jeśli lot do danego Hamburg - Pusan ma się odbyć podczas szczytu sezonu turystycznego.

Nadanie oraz odbiór bicykla

Bicykl często przekazuje się w wyznaczonym miejscu przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odebranie roweru, także ma miejsce w dedykowanym miejscu.