X
Ładowanie...

Tanie loty Hamburg Tirana

już od 774 zł
30 sie 06 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Niemcy Tirana

Bilety lotnicze Niemcy Tirana

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Frankfurt
17 wrz (wto)
Alitalia
Tirana
24 wrz (wto)
Alitalia
Frankfurt
16 wrz (pon)
Alitalia
Tirana
24 wrz (wto)
Alitalia
Frankfurt
18 wrz (śro)
Alitalia
Tirana
24 wrz (wto)
Alitalia
Frankfurt
16 wrz (pon)
Alitalia
Tirana
22 wrz (nie)
Alitalia
Berlin
16 wrz (pon)
Air Serbia
Tirana
24 wrz (wto)
Air Serbia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hamburg Tirana

Przewodnik po lotach Hamburg Tirana

Czym jest bagaż podręczny?-informacje dla turystów

Orgaznizuejsz podróż samolotem do Hamburg - Tirana i nie wiesz czym się różni bagaż kabinowy od bagażu rejestrowanego? Niżej przedstawiamy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż kabinowy to rodzaj bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każda linia lotnicza określa swoje regulacje dotyczące maksymalnych rozmiarów bagażu podręcznego i wysokość cen za przewóz takiego bagażu. Poleca się przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu podręcznym?

Regulacje prawne dotyczące przewozu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Hamburg - Tirana, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku może kazać usunąć z bagażu podręcznego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak rzeczy na zmianę, dokumenty oraz lekarstwa i akcesoria medyczne potrzebne pasażerowi w czasie lotu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. żelu pod prysznic, pasty do zębów, płynnych balsamów do ciała, napojów, alkoholu. Jeżeli mamy cenne przedmioty to również pakujemy je do bagażu kabinowego. Zabranie jedzenia oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu kabinowego określają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Hamburg - Tirana. W bagażu kabinowym nie mogą  znaleźć się przedmioty z ostrymi krawędziami, szczególnie takie, które mogą posłużyć za narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż podręczny?

Głównie kiedy Twoja podróż do Hamburg - Tirana nie jest długa. Kiedy podróżujesz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty lotu. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż podręczny jeśli Twój rejs jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w Hamburg - Tirana możesz kupić niezbędne rzeczy.