X
Ładowanie...

Tanie loty Haneda Arpt Poznań

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 lut 19 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Haneda Arpt Poznań

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Haneda Arpt Poznań

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Haneda Arpt Poznań

Przewodnik po lotach Haneda Arpt Poznań

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Wyjeżdżasz za granicę i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego psa? Sprawdź, czy Twoja linia lotnicza akceptuje obecność futrzaka na pokładzie. Przedstawiamy cenne wskazówki dla pasażerów. W jaki sposób należy przewozić psa w czasie podróży samolotem Tokyo (Haneda) -Poznań?

Sprawdź wewnętrzne przepisy linii lotniczych

Na początku warto zauważyć, że nie wszyscy przewoźnicy pozwalają na przewóz zwierząt samolotem, dlatego przed wybraniem się w podróż należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Większość tanich przewoźników wpuszcza na pokład samolotu jedynie psa podróżującego z osobą niewidomą. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w luku bagażowym lub w ramach usług cargo, jednak taki sposób transportu może powodować stres u pupila. Zarezerwowałeś połączenie Tokyo (Haneda) -Poznań, a w kabinie pasażerskiej mogą znajdować się zwierzęta? Po wykupieniu biletu warto poinformować linie lotnicze o chęci zabrania na pokład czworonoga. Z reguły dla zwierzęcia nie musimy zamawiać oddzielnego biletu. Bardzo ważne jest z kolei zakupienie odpowiedniego pojemnika, w którym pupil bezpiecznie przetrwa podróż. Transporter musi rzecz jasna być odpowiedniej wielkości - pozwalać pupilowi wstać, przekręcić.

Dokumenty dla zwierzaka

Jeżeli chcesz wyjechać z kotem za granicę, pamiętaj o formalnościach. Odpowiednie dokumenty są w tym wszystkim najważniejsze - między innymi paszport poświadczający odbycie szczepienia przeciwko wściekliźnie. Czworonóg musi także mieć wszczepiony mikroczip - jest to obowiązkowe na terenie całej wspólnoty unijnej. Przed Tobą lot Tokyo (Haneda) -Poznań? Ważna informacja - czasie podróży pojemnik ze zwierzęciem musi być zamknięty, a pupil musi w nim cały czas przebywać. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać czworonoga do pojemnika - dzięki temu lepiej zniesie podróż i będzie spokojniejszy.