gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Hangzhou Turyn

już od 357 zł
28 paź 04 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Turyn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Turyn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
10 lut (nie)
Blue Air
Lot bezpośredni
Turyn
17 lut (nie)
Blue Air
Lot bezpośredni
Warszawa
02 gru (nie)
Air France
Turyn
11 gru (wto)
Air France
Warszawa
05 gru (śro)
Air France
Turyn
11 gru (wto)
Air France
Warszawa
07 gru (pią)
KLM
Turyn
09 gru (nie)
KLM
Warszawa
07 gru (pią)
KLM
Turyn
11 gru (wto)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hangzhou Turyn

Przewodnik po lotach Hangzhou Turyn

Co z smartfonem w czasie lotu Hangzhou - Turyn?

Z pewnością nie raz oglądając w filmach lot samolotem, widzieliśmy wiadomość o konieczności wyłączenia smartfonów. Równocześnie wiemy, że do samolotu Hangzhou - Turyn możemy wnieść urządzenia elektryczne i elektroniczne. Jak to w takim razie funkcjonuje oraz czy rzeczywiście, przewoźnik zezwoli nam korzystać z takich sprzętów w czasie przelotu?

Trzeba je pokazać w czasie kontroli na przelot Hangzhou - Turyn

Na pokład samolotu możemy wziąć określone sprzęty, mimo wszystko za każdym razem powinniśmy je pokazać podczas kontroli osobistej. Wówczas trzeba je wyciągnąć z bagażu oraz przełożyć do odpowiedniego pudełka. Warto powiedzieć, że tanie loty Hangzhou - Turyn pozwalają nam na wniesienie na pokład samolotu np. suszarki, lecz używanie z niej jest bezwzględnie zabronione. A jak to wygląda z laptopem, czytnikiem albo tabletem? Czy je również mamy prawo zabrać na pokład samolotu Hangzhou - Turyn, lecz nie będziemy mogli z nich skorzystać?

Kiedy możemy włączyć urządzenia elektroniczne w czasie przelotu Hangzhou - Turyn?

Nawet jeżeli zgodziliśmy się na zarezerwowanie krótkiej możliwości lotu, być może, że będziemy się nudzili oraz będziemy poszukiwali atrakcji. Przez to możemy korzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków czy odtwarzacza MP3, ale dopiero w ustalonym momencie. Podczas lądowania i startowania, wszystkie linie, nie tylko te proponujące tanie loty Hangzhou - Turyn, oczekują zupełnego wyłączenia tych urządzeń, żeby nie zakłócały działania systemów pokładowych. Dopiero po wyświetleniu się informacji o możliwości odpięcia pasów, możemy zacząć korzystać z urządzeń elektronicznych. Istotne jest mimo wszystko to, żeby przez cały czas Hangzhou - Turyn, były one włączone w trybie „samolot/offline”. Mimo wszystko nie będziemy mieli szansy skorzystać z telefonów komórkowych, które na moment lotu Hangzhou - Turyn muszą okazać się być wyłączone.

Myślmy o innych pasażerach

Jeżeli pragniemy korzystać z oferty jaką proponują nam tanie loty Hangzhou - Turyn oraz włączyć urządzenia elektroniczne, to mamy pozwolenie. Jednak wiedzmy, że w samolocie nie jesteśmy sami. Korzystajmy ze słuchawek, żeby nie być uciążliwym dla pozostałych podróżnych. A w czasie całego lotu Hangzhou - Turyn musimy słuchać zaleceń załogi.

Obowiązkowo sprawdźmy jakie będą wytyczne korzystania z przeróżnych sprzętów w czasie przelotu Hangzhou - Turyn. Zobaczmy, kiedy mamy prawo je włączyć, a kiedy powinny być odłączone oraz w jaki sposób mamy możliwość je zabrać na pokład. Jedynie wtedy, możemy posiadać gwarancję, że nasz lot jest bezpieczny.