X
Ładowanie...

Tanie loty Hanower Monterrey

już od 3481 zł
25 lut 04 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Monterrey

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Monterrey
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
19 lis (wto)
LOT
Monterrey
02 gru (pon)
LOT
Warszawa
19 lis (wto)
LOT
Monterrey
30 lis (sob)
LOT
Warszawa
19 lis (wto)
LOT
Monterrey
28 lis (czw)
LOT
Warszawa
18 lis (pon)
LOT
Monterrey
02 gru (pon)
LOT
Warszawa
18 lis (pon)
LOT
Monterrey
30 lis (sob)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hanower Monterrey

Przewodnik po lotach Hanower Monterrey

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na trasie Hanower - Monterrey

Nieistotne, czy lecisz tanimi lotami Hanower - Monterrey czy z tradycyjnym przewoźnikiem, może zdarzyć się, że bagaż rejestrowany bywa po prostu przydatny. Jeśli chodzi o tanie linie oczywiście nalicza to konieczność dopłacenia, więc trzeba zastanowić się, czy rzeczywiście jest konieczność zabrania większej walizki. Dowiedz się, w jakich przypadkach powinno się go dokupić, a w jakich przypadkach na pewno starczy standardowy bagaż podręczny.

Bagaż podręczny a bagaż rejestrowany

Bagaż podręczny charakteryzje się wieloma zaletami. Jest zawsze przy tobie , jesteś blisko swoich przewożonych rzeczy, na pewno nie będzie zniszczony czy zaginiony. Jednakowo bagaż podręczy ma także wiele wad. Najważniejsze jest to, że jest bardzo mały – musisz w nim przewieźć wyłącznie kilka rzeczy, niewiele się mieści. Ponadto każdy przewoźnik ma ogromne ograniczenia co do przewożenia preparatów do pielęgnacji i tabletek.

Z tego względu bagaż rejestrowany jest przydatny. Pozwala ci to przewieźć w nim wszelkie kosmetyki. Jest obowiązkowy również w przypadku, gdy na co dzień musisz stosować leki, których nie masz możliwości wprowadzić na pokład. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz zabrać ze sobą ostre przedmioty (np. noże), płyny albo pamiątki (wino, porcelanowa figurka). Bagaż rejestrowany w tanich lotach Hanower - Monterrey sprawdzi się, jeśli planujesz kilka przesiadek. Dzięki temu będziesz mieć wolne ręce podczas przesiadki.

Bagaż rejestrowany – co wpływa na cenę

Tanie loty Hanower - Monterrey stwarzają możliwość wniesienia dość dużego bagażu podręcznego. Jeśli jednak nie możesz się do niego spakować, musisz dokupić bagaż rejestrowany. Stawki mogą być różne u różnych przewoźników, wpływa na to również sezon. W czasie wakacji i przed świętami, kiedy ruch na lotnisku jest większy, będziesz musiał dopłacić więcej.

Również gabaryty bagażu mają wpływ na koszty. W tanich liniach możesz spakować od 15 do 30 kg. Mniejsze walizki (do 15 kg) kosztują od 60 do 200 zł. Za te większe (do 23 lub 30 kg) należy dołożyć ok. 110-250 zł. Cena dotyczy tylko przelotu w jednym kierunku.