X
Ładowanie...

Tanie loty Hanower Queenstown

już od 1864 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Nowa Zelandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Nowa Zelandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Melbourne
21 gru (pią)
Volareweb
Lot bezpośredni
Auckland
29 gru (sob)
Volareweb
Lot bezpośredni
Praga
04 lis (nie)
Swiss
Auckland
06 gru (czw)
Air New Zealand
Praga
06 lis (wto)
Swiss
Auckland
03 gru (pon)
Air New Zealand
Praga
06 lis (wto)
Swiss
Auckland
06 gru (czw)
Air New Zealand
Praga
07 lis (śro)
Lufthansa
Auckland
05 gru (śro)
Air New Zealand
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hanower Queenstown

Przewodnik po lotach Hanower Queenstown

Czym jest bagaż podręczny?-wskazówki dla pasażerów

Orgaznizuejsz podróż samolotem do Hanower - Queenstown i nie masz pojęcia czym się różni bagaż kabinowy od bagażu rejestrowanego? Poniżej przedstawiamy kilka istotnych wskazówek dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż kabinowy to typ bagażu, który jest przewożony w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każdy przewoźnik określa swoje zasady dotyczące maksymalnych wymiarów bagażu podręcznego oraz wysokość opłat za przewóz takiego bagażu. Poleca się przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu kabinowym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz Hanower - Queenstown, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku może zażądać usunięcia z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko niezbędne rzeczy, takie jak ciuchy na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. mydła, płynu do płukania ust, płynnych balsamów do ciała, wody, alkoholu. Jeżeli mamy gotówkę to również chowamy je do bagażu podręcznego. Spakowanie żywności oraz elektroniki w ramach bagażu podręcznego określają linie lotnicze w zależności od trasy lotu Hanower - Queenstown. W bagażu podręcznym nie powinny  znaleźć się rzeczy z ostrymi kolcami, czyli takie, które mogą być użyte jako broń.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż podręczny?

Przede wszystkim kiedy Twoja podróż do Hanower - Queenstown nie jest długa. Kiedy podróżujesz tanimi liniami lub kiedy chcesz zmniejszyć koszty lotu. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż kabinowy jeśli Twój rejs jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Hanower - Queenstown możesz zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy.