X
Ładowanie...

Tanie loty Hanower Tromso

już od 2512 zł
13 cze 20 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Niemcy Tromso

Bilety lotnicze Niemcy Tromso

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
09 cze (wto)
Lufthansa
Tromso
17 cze (śro)
Lufthansa
Berlin
10 cze (śro)
Lufthansa
Tromso
17 cze (śro)
Lufthansa
Berlin
11 cze (czw)
Lufthansa
Tromso
17 cze (śro)
Lufthansa
Berlin
09 cze (wto)
Lufthansa
Tromso
16 cze (wto)
SAS
Berlin
09 cze (wto)
Lufthansa
Tromso
18 cze (czw)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hanower Tromso

Przewodnik po lotach Hanower Tromso

maluch w podróży Hanower - Tromso - poradnik dla opiekunów

Przed Tobą wycieczkę samolotem zniemowlakiem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Niżej pokazujemy skondensowaną wykaz zagadnień, którą każdy opiekun powienien zapoznać się zanim pojedzie na wymarzony lot Hanower - Tromso.

Wiek dziecka a cena biletu do Hanower - Tromso

Koszt tak naprawdę zależy od wieku dziecka i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które lecą na kolanach rodzica organizator lotu nie żąda opłaty albo ma stałą cenę. Starsze dzieci często muszą mieć wykupiony normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich specjalne zniżki.

Obligatoryjne dokumenty dla malucha

Korzystając z międzynarodowych połączeń lotniczych, Twój niemowlę może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar podróżować z maluchem sam niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz niemowlę samotnie musisz posiadać dokument zezwalający na podróż z niemowlakiem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z dzieckiem lecieć będzie spokrewniony opiekun podczas podróży musi obowiązkowo mieć pisemną aprobatę opiekunów oraz  zgodę do opieki nad niemowlakiem.

Transportowanie niemowlaka z Hanower do Tromso

Pociechy poniżej dwóch lat, najczęściej są przewożone na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie  przy Tobie jestpuste miejsce możesz przypiąć pociechę pasami do siedziska lub wykup niemowlakowi fotel. Możesz wtedy przewozić malucha w foteliku samochodowym.

Bagaż dziecięcy

Czy pociecha może zabrać bagaż podręczny zależy od linii, z usług którego