X
Ładowanie...

Tanie loty Harstad-Narvik Göteborg

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 lut 12 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Harstad-Narvik Göteborg

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Harstad-Narvik Göteborg

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Harstad-Narvik Göteborg

Przewodnik po lotach Harstad-Narvik Göteborg

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na trasie Harstad-Narvik - Goteborg

Obojętnie, czy lecisz tanimi lotami Harstad-Narvik - Goteborg czy z innym przewoźnikiem, może zdarzyć się, że bagaż rejestrowany staje się zwyczajnie konieczny. Jeśli chodzi o tanie linie oczywiście nalicza to dopłatę, zatem trzeba zastanowić się, czy naprawdę potrzeba ci więcej rzeczy. Dowiedz się, kiedy należy go dokupić, a kiedy naprawdę starczy wyłącznie bagaż podręczny.

Bagaż podręczny a bagaż rejestrowany

Bagaż podręczny jest bardzo korzystny. Jest zawsze przy tobie , masz możliwość przypilnowania swoich bagaży, masz gwarancję, że nie będzie uszkodzony czy opóźniony. Jednak bagaż podręczy ma także bardzo dużo wad. Przede wszystkim jest bardzo mały – możesz w nim przenieść jedynie podstawowe przedmiotów i ubrań, nie wszystko się mieści. Na dodatek każdy przewoźnik ma duże ograniczenia co do transportowania kosmetyków w płynie i tabletek.

Z tego względu bagaż rejestrowany jest potrzebny. Pozwala ci to przetransportować w nim wszystkie kosmetyki. Jest potrzebny także w przypadku, gdy na co dzień musisz stosować preparaty, których nie można wnieść na pokład. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz zabrać ostre przedmioty (przykładowo noże), płyny lub upominki (alkohol, szklane bibeloty). Bagaż rejestrowany w tanich lotach Harstad-Narvik - Goteborg sprawdzi się, jeżeli czeka cię parę przesiadek. Dzięki temu możesz mieć komfort na lotniskach.

Bagaż rejestrowany – co wpływa na cenę

Tanie loty Harstad-Narvik - Goteborg stwarzają możliwość wniesienia naprawdę sporego bagażu podręcznego. Jeśli jednak potrzebujesz więcej miejsca, musisz dokupić bagaż rejestrowany. Stawki mogą być różne u różnych przewoźników, wpływ ma również pora roku. W czasie wakacji i przed świętami, kiedy ruch na lotnisku jest większy, musisz ponieść większe koszty.

Również gabaryty bagażu wpływają na cenę. W tanich liniach można spakować od 15 do 30 kg. Mniejsze torby (do 15 kg) kosztują od 60 do 200 zł. Za największe (do 23 lub 30 kg) trzeba dołożyć mniej więcej 110-250 zł. Cena dotyczy tylko podróży w jedną stronę.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Funchal Turku

Tanie loty Lampedusa Lulea

Tanie loty Eindhoven Bacau

Tanie loty Kuressaare Ploeszti

Tanie loty Ibiza Lidkoping

Tanie loty Kiruna Pecs

Tanie loty Ałma Ata Astana

Tanie loty Hirtshals Gstaad

Tanie loty Air Canada Holguin

Tanie loty Schwyz Aigle

Tanie loty Berno Bishkek