X
Ładowanie...

Tanie loty Harstad-Narvik Honningsvag

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 lut 12 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Harstad-Narvik Honningsvag

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Harstad-Narvik Honningsvag

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Harstad-Narvik Honningsvag

Przewodnik po lotach Harstad-Narvik Honningsvag

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu Harstad-Narvik - Honningsvag

Wyruszasz w podróż do Harstad-Narvik - Honningsvag i marzysz o zabraniu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z zasadami transportu akcesoriów sportowych u danego organizatora lotu oraz czy przewoźnik narzuca ograniczenia dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Znaczna część przewoźników udziela zgody na transport sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz wcześniejszym zgłoszeniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji lotu do Harstad-Narvik - Honningsvag przewoźnik ma prawo zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do transportu.

Zasady przewozu bagażu sportowego- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy dotarł razem z Tobą do Harstad-Narvik - Honningsvag musisz obowiązkowo zadeklarować go u przewoźnika oraz dostać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój sprzęt sportowy musi być spakowany odpowiednio do ograniczeń określonych przez organizatora lotu na trasie do Harstad-Narvik - Honningsvag, czyli musi posiadać konkretną wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie bagażu sportowego numerem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie bagażu sportowego odbywa się głównie w miejscu dedykowanym do takiej operacji, o godzinie wskazanej przez przewoźnika.

W co zapakować sprzęt sportowy?

Wszystko zależy od tego ile możesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie akcesoriów. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są dedykowane walizki, które w pełni zabezpieczają sprzęt oraz są wykonane pod odpowiedni wymiar. Należy mieć jednak na uwadze, że takie walizki oraz torby znacznie wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najtańszą opcją jest zapakowanie sprzętu sportowego do kartonu. Minusem tego typu opakowania, jest podatność na uszczerbki, co powoduje brak gwarancji na w pełni bezpieczny transport. Jeżeli wybierzesz ten typ opakowania, a sprzęt sportowy ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby dotarły razem z Tobą do Honningsvag w całości.