X
Ładowanie...

Tanie loty Hasvik Hammerfest

już od 2720 zł
17 gru 24 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hammerfest

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hammerfest
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
22 sty (śro)
SAS
Hammerfest
27 sty (pon)
Wideroe
Warszawa
23 sty (czw)
LOT
Hammerfest
28 sty (wto)
Wideroe
Warszawa
24 sty (pią)
LOT
Hammerfest
26 sty (nie)
Wideroe
Warszawa
23 sty (czw)
LOT
Hammerfest
27 sty (pon)
Wideroe
Warszawa
24 sty (pią)
LOT
Hammerfest
28 sty (wto)
Wideroe
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hasvik Hammerfest

Przewodnik po lotach Hasvik Hammerfest

niemowlę w podróży Hasvik - Hammerfest - poradnik dla rodziców

Planujesz podróż samolotem z dzieckiem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Poniżej pokazujemy skondensowaną zbiór zagadnień, który każdy opiekun powienien zapoznać się zanim pojedzie na wymarzony lot Hasvik - Hammerfest.

Wiek niemowlaka a cena biletu do Hasvik - Hammerfest

Koszt tak naprawdę zależy od wieku malucha i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które lecą na kolanach rodzica przewoźnik nie pobiera żadnych opłat albo ma stałą cenę. Starsze dzieci często muszą mieć opłacony normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich dedykowane promocje.

Obowiązkowe dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzynarodowych połączeń lotniczych, Twój maluch może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z maluchem sama niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz dziecko w pojedynkę musisz posiadać dokument dający pozwolenie na lot z niemowlakiem od drugiego rodzica. W przypadku, gdy z dzieckiem lecieć będzie spokrewniony opiekun podczas lotu musi obligatoryjnie posiadać pisemną aprobatę opiekunów oraz  upoważnienie do opieki nad maluchem.

Przewożenie niemowlaka z Hasvik do Hammerfest

Pociechy poniżej dwóch lat, często podróżują na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie  obok Ciebie jestniezajęte krzesło możesz przypiąć malucha pasami do fotela lub zarezerwuj dziecku fotel. Możesz wtedy transportować malucha w foteliku samochodowym.

Walizki dziecięcy

Czy dziecko może zabrać walizkę zależy od linii, z usług której