X
Ładowanie...

Tanie loty Hawana Minorka

już od 299 zł
02 mar 09 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Minorka

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Minorka
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
08 sie (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Minorka
20 sie (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
26 lut (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Minorka
05 mar (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
23 lut (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Minorka
05 mar (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
06 sie (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Minorka
08 sie (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
06 sie (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Minorka
22 sie (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hawana Minorka

Przewodnik po lotach Hawana Minorka

Chcielibyśmy siedzieć blisko siebie podczas przelotu Hawana - Minorka

Jeśli będziemy lecieć Hawana - Minorka z bliską osobą, to pragniemy być na pokładzie blisko siebie. Chcemy mieć możliwość rozmawiać, chcemy mieć pewność, że ta druga osoba nie potrzebuje naszego wsparcia. Przez to warto się zorientować, jak to będzie wyglądać u różnych przewoźników, bo wtedy będziemy mogli odpowiednio dobrać ofertę pod siebie.

Losowo podczas odprawy na samolot Hawana - Minorka

Musimy wiedzieć, że w niektórych liniach lotniczych, miejsca rozdzielane są automatycznie podczas odprawy. Jeżeli chcemy w czasie lotu Hawana - Minorka być obok kogoś nam bliskiego, to wtedy musimy za to dopłacić. Czasami tanie loty Hawana - Minorka dają nam możliwość zamówienia fotela, jeśli odprawimy się w ustalonej ilości godzin przed odlotem. Trzeba zobaczyć, w jaki sposób to będzie wyglądało na zarezerwowanym przez nas locie, nawet jeżeli wybraliśmy tanie loty Hawana - Minorka, tak żebyśmy mogli na czas reagować i próbować wpływać na przydzielanie miejsc.

Czasami miejsca na lot Hawana - Minorka będą zagwarantowane obok siebie

Rzecz jasna od każdej zasady istnieją odstępstwa. Jeśli wykupiliśmy najtańszy bilet, to mimo wszystko, mamy pewność, że potomstwo do 12 lat, będzie leciało obok nas. Tak samo jeśli będzie lecieć z nami ktoś z ograniczoną możliwością ruchów. Wówczas też za darmo możemy wybierać fotele podczas lotu Hawana - Minorka, tak abyśmy siedzieli obok siebie. Oddzielną grupą tutaj uprzywilejowaną, są ci pasażerowie, którzy mają specjalne karty lojalnościowe. Oni także będą mogli wybrać interesujące ich fotele, bez potrzeby ponoszenia dodatkowej opłaty

.

Nie ma znaczenia, czy zarezerwowaliśmy krótki przelot, czy długi. Jeśli pragniemy, aby ktoś określony siedział obok nas, powinniśmy sprawdzić, jaką mamy szansę wyboru miejsc. Tanie loty Hawana - Minorka posiadają swoje zasady, zależące od przewoźnika, dlatego warto się dowiedzieć jak to się przedstawia. Przy dalszych przelotach, trzeba przemyśleć, czy nie lepiej będzie dopłacić za możliwość zarezerwowania takiego fotela oraz mieć gwarancję, że rzeczywiście będziemy siedzieć niedaleko znanych nam ludzi, z którymi przygotowaliśmy tą wyprawę Hawana - Minorka. Należy tylko prędzej to sprawdzić, aby zdążyć wszystko załatwić.