X
Ładowanie...

Tanie loty Hawana Saragossa

już od 1145 zł
27 lut 06 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Saragossa

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Saragossa
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 kwi (śro)
Iberia
Saragossa
10 kwi (śro)
Iberia
Warszawa
03 maj (pią)
Iberia
Saragossa
05 maj (nie)
Iberia
Marsylia
24 lut (nie)
Iberia
Saragossa
04 mar (pon)
Iberia
Alicante
03 mar (nie)
Air Europa
Saragossa
03 kwi (śro)
Air Europa
Marsylia
24 lut (nie)
Iberia
Saragossa
28 lut (czw)
Iberia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hawana Saragossa

Przewodnik po lotach Hawana Saragossa

Dziecko w podróży Hawana - Saragossa - poradnik dla opiekunów

Planujesz podróż samolotem z dzieckiem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Poniżej pokazujemy niewielką zbiór zagadnień, który każdy opiekun powienien zapoznać się zanim wybierze się na wymarzony lot Hawana - Saragossa.

Wiek dziecka a cena biletu do Hawana - Saragossa

Koszt tak naprawdę zależy od wieku pociechy i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które podróżują na kolanach rodzica organizator lotu nie pobiera żadnych opłat albo ma stałą opłatę. Starsze dzieci często muszą mieć kupiony normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich specjalne promocje.

Niezbędne dokumenty dla pociechy

Korzystając z międzynarodowych lotów, Twój pociecha może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar latać z maluchem w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim opiekunem czy wychowujesz dziecko samotnie musisz posiadać dokument zezwalający na podróż z dzieckiem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z maluchem lecieć będzie niespokrewniony opiekun w trakcie podróży musi obowiązkowo posiadać pisemną aprobatę opiekunów oraz  upoważnienie do opieki nad maluchem.

Transportowanie malucha z Hawana do Saragossa

Dzieci poniżej dwóch lat, najczęściej są przewożone na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie  przy Tobie jestpuste krzesło możesz przypiąć pociechę pasami do siedziska lub kup niemowlakowi miejscówkę. Masz wtedy możliwość transportować dziecko w foteliku samochodowym.

Rzeczy dziecięcy

Czy dziecko może posiadać walizkę zależy od przewoźnika, z usług której