X
Ładowanie...

Tanie loty Hawana Walencja

już od

05 paź 12 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hawana Walencja

Bilety lotnicze Hawana Walencja

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hawana Walencja

Przewodnik po lotach Hawana Walencja

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Planujesz wyjazd i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego psa? Czy jest to w ogóle możliwe? Przedstawiamy cenne wskazówki dla właścicieli. W jaki sposób przygotować zwierzaka do lotu Hawana -Walencja?

Sprawdź wewnętrzne regulacje przewoźnika

Pamiętaj, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt samolotem, dlatego przed wykupieniem biletów należy drobiazgowo sprawdzić stosowne zapisy w regulaminach. Większość tanich przewoźników wpuszcza do kabiny pasażerskiej jedynie psa przewodnika. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w bagażowni lub w ramach usług cargo, jednak taki rodzaj transportu może jest mało komfortowe dla czworonoga. Kupiłeś bilety na połączenie Hawana -Walencja, a przewoźnik akceptuje w kabinie zwierzęta? Po rezerwacji lotu warto poinformować linie lotnicze o chęci zabrania na pokład czworonoga. Z reguły dla zwierzęcia nie musimy kupować osobnego biletu. Konieczne jest z kolei zakupienie odpowiedniego transportera, w którym pupil bezpiecznie spędzi lot. Transporter musi rzecz jasna umożliwiać zwierzęciu swobodę ruchów.

Dokumenty dla zwierzaka

Jeżeli chcesz wyjechać z kotem za granicę, pamiętaj o formalnościach. Odpowiednie dokumenty są najbardziej istotne - między innymi paszport wystawiony przez weterynarza. Zwierzę musi także mieć wszczepiony mikroczip - jest to obowiązkowe we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej. Planujesz lot Hawana -Walencja? Pamiętaj, że w trakcie podróży kontener ze zwierzęciem nie może być otwierany, a pupil musi w nim cały czas przebywać. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać futrzaka do kontenera - dzięki temu lepiej zniesie lot i będzie spokojniejszy.