X
Ładowanie...

Tanie loty Hawana Walencja

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 lut 12 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hawana Walencja

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Hawana Walencja

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hawana Walencja

Przewodnik po lotach Hawana Walencja

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Planujesz wyjazd i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego psa? Czy jest to w ogóle możliwe? Przedstawiamy cenne wskazówki dla właścicieli. W jaki sposób przygotować zwierzaka do lotu Hawana -Walencja?

Sprawdź wewnętrzne regulacje przewoźnika

Pamiętaj, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt samolotem, dlatego przed wykupieniem biletów należy drobiazgowo sprawdzić stosowne zapisy w regulaminach. Większość tanich przewoźników wpuszcza do kabiny pasażerskiej jedynie psa przewodnika. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w bagażowni lub w ramach usług cargo, jednak taki rodzaj transportu może jest mało komfortowe dla czworonoga. Kupiłeś bilety na połączenie Hawana -Walencja, a przewoźnik akceptuje w kabinie zwierzęta? Po rezerwacji lotu warto poinformować linie lotnicze o chęci zabrania na pokład czworonoga. Z reguły dla zwierzęcia nie musimy kupować osobnego biletu. Konieczne jest z kolei zakupienie odpowiedniego transportera, w którym pupil bezpiecznie spędzi lot. Transporter musi rzecz jasna umożliwiać zwierzęciu swobodę ruchów.

Dokumenty dla zwierzaka

Jeżeli chcesz wyjechać z kotem za granicę, pamiętaj o formalnościach. Odpowiednie dokumenty są najbardziej istotne - między innymi paszport wystawiony przez weterynarza. Zwierzę musi także mieć wszczepiony mikroczip - jest to obowiązkowe we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej. Planujesz lot Hawana -Walencja? Pamiętaj, że w trakcie podróży kontener ze zwierzęciem nie może być otwierany, a pupil musi w nim cały czas przebywać. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać futrzaka do kontenera - dzięki temu lepiej zniesie lot i będzie spokojniejszy.