X
Ładowanie...

Tanie loty Heathrow Arpt Neapol

już od 186 zł
29 lis 06 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Neapol

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Neapol
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
28 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
09 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
24 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
01 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
13 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
16 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
12 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
19 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
17 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Neapol
21 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Heathrow Arpt Neapol

Przewodnik po lotach Heathrow Arpt Neapol

Co z elektroniką podczas latania London (Heathrow) - Neapol?

Niewątpliwie niejednokrotnie oglądając w filmach lot samolotem, widzieliśmy wiadomość o konieczności wyłączania smartfonów. Jednocześnie wiemy, że do samolotu London (Heathrow) - Neapol mamy prawo zabrać sprzęty elektryczne oraz elektroniczne. Jak to więc funkcjonuje oraz czy faktycznie, przewoźnik pozwoli nam skorzystać z tych sprzętów podczas lotu?

Musimy je pokazać podczas kontroli na przelot London (Heathrow) - Neapol

Na pokład samolotu możemy wziąć niektóre sprzęty, jednak zawsze powinniśmy je okazać podczas kontroli osobistej. Wtedy trzeba je wyciągnąć z torby oraz przełożyć do specjalnego pudełka. Warto wiedzieć, że tanie loty London (Heathrow) - Neapol zezwalają nam na wniesienie do samolotu np. suszarki, lecz korzystanie z niej będzie bezwzględnie zabronione. A jak to przedstawia się z laptopem, czytnikiem albo tabletem? Czy je także mamy prawo wnieść na lot London (Heathrow) - Neapol, ale nie będziemy mogli z nich korzystać?

Kiedy możemy włączyć urządzenia elektroniczne podczas przelotu London (Heathrow) - Neapol?

Nawet jeżeli zdecydowaliśmy się na wybranie najkrótszej opcji lotu, może się okazać, że będziemy się nudzić oraz będziemy poszukiwali atrakcji. Przez to możemy korzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków albo odtwarzacza MP3, ale w konkretnym czasie. Podczas lądowania oraz startowania, wszystkie linie, także te oferujące tanie loty London (Heathrow) - Neapol, oczekują zupełnego wyłączenia tych urządzeń, aby nie zakłócały pracy komputerów pokładowych. Dopiero po wyświetleniu się informacji o możliwości odpięcia pasów, mamy możliwość zacząć korzystać ze sprzętów elektronicznych. Istotne będzie jednak, żeby przez cały czas London (Heathrow) - Neapol, były one włączone w trybie „samolot/offline”. Jednak nie będziemy mieli szansy skorzystać z telefonów komórkowych, one na moment przelotu London (Heathrow) - Neapol muszą okazać się być wyłączone.

Myślmy o innych podróżnych

Jeżeli chcemy skorzystać z oferty jaką proponują nam tanie loty London (Heathrow) - Neapol i włączyć sprzęty elektroniczne, to mamy pozwolenie. Ale pamiętajmy, że w samolocie nie jesteśmy sami. Używajmy słuchawek, żeby nie być uciążliwym dla innych podróżników. A podczas całego lotu London (Heathrow) - Neapol musimy słuchać zaleceń załogi.

Obowiązkowo sprawdźmy jakie są zasady korzystania z różnych urządzeń w czasie lotu London (Heathrow) - Neapol. Zobaczmy, kiedy mamy prawo je uruchomić, a w którym muszą być odłączone oraz w jaki sposób możemy je wnieść na pokład. Jedynie wówczas, mamy prawo posiadać pewność, że nasz lot jest bezpieczny.