X
Ładowanie...

Tanie loty Heathrow Arpt Porto

już od 1217 zł
28 sie 04 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Londyn Porto

Bilety lotnicze Londyn Porto

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
06 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
11 wrz (śro)
Vueling Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Heathrow Arpt Porto

Przewodnik po lotach Heathrow Arpt Porto

Czym jest bagaż podręczny?-informacje dla turystów

Orgaznizuejsz podróż samolotem do London (Heathrow) - Porto i nie wiesz czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Poniżej prezentujemy kilka istotnych wskazówek dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż kabinowy to typ bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każdy przewoźnik określa swoje regulacje dotyczące maksymalnych rozmiarów bagażu podręcznego i wysokość cen za przewóz takiego bagażu. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu kabinowym?

Regulacje prawne dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz London (Heathrow) - Porto, do którego lecimy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu podręcznego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak ubrania na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne pasażerowi w podróży. Do bagażu podręcznego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. mydła, płynu do płukania ust, błyszczyków, napojów, alkoholu. Jeśli mamy biżuterię to również pakujemy je do bagażu kabinowego. Zabranie żywności oraz elektroniki w ramach bagażu kabinowego ustalają przewoźnicy w zależności od trasy lotu London (Heathrow) - Porto. W bagażu podręcznym nie mogą  znaleźć się rzeczy z ostrymi krawędziami, zwłaszcza takie, które mogą zostać użyte jako broń.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż kabinowy?

Przede wszystkim kiedy Twoja podróż do London (Heathrow) - Porto nie jest długa. Kiedy podróżujesz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty lotu. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż podręczny jeśli Twój rejs jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w London (Heathrow) - Porto możesz kupić potrzebne rzeczy.