X
Ładowanie...

Tanie loty Heathrow Arpt Szczecin

już od 740 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Heathrow Arpt Szczecin

Bilety lotnicze Heathrow Arpt Szczecin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
02 maj (czw)
LOT
Szczecin
14 maj (wto)
LOT
Londyn
30 kwi (wto)
LOT
Szczecin
13 maj (pon)
LOT
Londyn
30 kwi (wto)
LOT
Szczecin
15 maj (śro)
LOT
Londyn
01 maj (śro)
LOT
Szczecin
13 maj (pon)
LOT
Londyn
01 maj (śro)
LOT
Szczecin
14 maj (wto)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Heathrow Arpt Szczecin

Przewodnik po lotach Heathrow Arpt Szczecin

Czy możemy wziąć sprzęt sportowy na lot?

Niejednokrotnie jest tak, że udając się na wakacje, chcemy skorzystać z intensywnego wypoczynku. Jeśli posiadamy własny sprzęt sportowy, to jasne, że chcielibyśmy go ze sobą wziąć do samolotu London (Heathrow) - Szczecin. Ale czy to w ogóle będzie realne? Czy przewoźnicy  oferują nam szansę wzięcia ze sobą sprzętu sportowego?

Właściwe spakowanie na lot London (Heathrow) - Szczecin

Przede wszystkim, wiele będzie zależeć tu od urządzenia, jakie, pragniemy ze sobą wziąć. Tanie loty London (Heathrow) - Szczecin czasem pozwalają nam wziąć niektóre sprzęty w ramach opłaty za bagaż rejestrowany, czasem będziemy musieli puścić je osobno, a jeszcze kiedy indziej jest dopuszczalny jedynie transport cargo. Dodatkowo z rowerem nie powinno być kłopotów, ale na stronie przewoźnika London (Heathrow) - Szczecin trzeba sprawdzić, jak on powinien być spakowany. Powietrze spuszczone z opon, pedały skierowane do środka, przednie koło przykręcone do ramy, a to wszystko zapakowane w odpowiednią folię, lub karton. Jeżeli to zrobimy zgodnie z wytycznymi, które są zamieszczone przez tanie loty London (Heathrow) - Szczecin, to nie powinniśmy mieć kłopotów z jego przewiezieniem.

Co z dużymi rzeczami na trasie London (Heathrow) - Szczecin?

Jeśli planujemy wziąć narty, to także nie będziemy mieli z tym większego problemu, nawet jeśli zakupimy najtańszy bilet. Mimo wszystko opłaca się je spakować w specjalny futerał, ponieważ wtedy będziemy mieli gwarancję, że się nic nie stanie. W przypadku deski surfingowej, musimy się liczyć z dodatkowymi płatnościami za taki transport. Trzeba również zobaczyć, czy linie, którymi chcemy lecieć, pozwalają nam na ich przewóz. Na szczęście w znacznej liczbie przypadków, decydując się na tanie loty London (Heathrow) - Szczecin nie będzie z tym problemów, więc będziemy mogli podczas wypoczynku skorzystać z własnej deski.

Przewoźnicy posiadają własne wytyczne odnośnie transportowania sprzętu sportowego. Nie ważne, czy będziemy korzystać z lotów regularnych czy wybierzemy tanie loty London (Heathrow) - Szczecin, zawsze musimy się dowiedzieć jak to się przedstawia. Jeśli całość przygotujemy prędzej, to będziemy płacić mniej za transport takiego sprzętu, a w dodatku będziemy posiadali pewność, że po niedługim locie, będziemy mieli szansę wypoczywać w ukochany sposób, mając własny sprzęt.