X
Ładowanie...

Tanie loty Helsinki Antwerpia

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Helsinki Antwerpia

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Helsinki Antwerpia

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Helsinki Antwerpia

Przewodnik po lotach Helsinki Antwerpia

Najlepsze ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Helsinki - Antwerpia

Kupując wakacje z biurem podróży natychmiast zostaje wykupione ubezpieczenie. Jednakże, jeśli organizujesz wyjazd osobiście, potrzebujesz dodatkowej polisy. Nawet jeśli zależy ci na tanich lotach Helsinki - Antwerpia, powinno się dopłacić kilka złotych za ubezpieczenie. Sprawdź, które ubezpieczenie najbardziej przyda ci się na wakacjach i dlaczego jest bardzo ważne.

Podstawowe ubezpieczenie turystyczne

Rzecz jasna najbardziej konieczne okazuje się standardowe ubezpieczenie podróże. Nie ważne, czy wybierasz tanie loty Helsinki - Antwerpia, czy korzystasz ze regularnych linii lotniczych, jest przydatne. Podstawowe ubezpieczenie turystyczne wlicza i samą podróż, i pobyt w miejscu.

Polisa ubezpieczeniowa z reguły tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Może również uchronić cię przed kosztami związanymi z stratą walizki – jednak zabierając ze sobą droższe pamiątki, należy specjalnie je ubezpieczyć. A także gwarantuje ci powrót do kraju w momencie choroby i odda ci środki wydane na wizytę u lekarza za krajem, lub w momencie, gdy zostaniesz ofiarą kradzieży.

Inne ubezpieczenia dla turystów

Masz możliwość skorzystania z dodatkowych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla podróżnych. Znajdziesz je w ofercie większości firm ubezpieczeniowych. Można nie tylko uzupełniająco zabezpieczyć drogocenny bagaż, lecz także na przykład ubezpieczyć się od jego opóźnienia – kiedy zgubi się i będziesz musiał szukać go, masz pewne wypłacenie kosztów.

Część przedsiębiorstw ubezpieczeniowych proponuje także ubezpieczenia od opóźnienia samolotu. To bardzo zadowalające, jeśli wykupiłeś bilety na przesiadkę i opóźnienie oznacza dużą stratę na biletach i przymus wykupienia pokoju w hotelu. Taka sytuacja bynajmniej nie zdarza się sporadycznie, a korzystając z ubezpieczenia, masz możliwość wypłacenia dodatkowo wydanych pieniędzy. Nie obawiaj się, że przez wykupienie ubezpieczenia twoje tanie loty Helsinki - Antwerpia zaskakująco podrożeją – zazwyczaj jest to bardzo mała suma.