X
Ładowanie...

Tanie loty Helsinki Jyvaskyla

już od 114 zł
24 lip 31 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
29 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
30 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
29 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
31 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
29 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
01 lis (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
29 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
02 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
25 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
30 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Helsinki Jyvaskyla

Przewodnik po lotach Helsinki Jyvaskyla

Kobieta w ciąży w podróży Helsinki -Jyvaskyla- porady dla podróżujących ciężarnych

Jesteś w ciąży, ale planujesz podróż Helsinki - Jyvaskyla i nie wiesz czy Twój odmienny stan nie będzie przeciwwskazaniem do odbycia wyjazdu? Niżejprezentujemynajistotniejsze porady na temat podróżowania samolotem w trakcie ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia lekarzy

Zwykle stan błogosławiony nie wyklucza podróżowania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia ciężarnej oraz celu lotu, bo np. na niektórych trasach Helsinki -Jyvaskyla - są jednak istotne ograniczenia, których trzeba się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Ginekolodzytwierdzą, że duże ryzyko poronienia występuje w pierwszych trzech miesiącach ciąży, ze względu na gwałtowne wahania ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy latanie nie jest rekomendowane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim wiąże się to ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno wystający brzuch. Jeśli podróż nie może ulec przesunięciu należy podkreślić, że kobieta po 34 tygodniu może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu przepisy posiada większość linii lotniczych), a także musi posiadać zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii specjalistów,najlepszym momentem na lot jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest w stanie zagrozić zdrowiu rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi przedstawiać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne porady, aby komfortowo odbyć lot będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Helsinki -Jyvaskyla był jak najbardziej znośny? Jeśli organizator lotu daje możliwość wyboru miejsca zajmij te usytuowane z brzegu. Usprawni to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o fotele przed Tobą.Postaraj się od czasu do czasu rozprostować nogi, w miarę możliwości zmieniać pozycję, pić niegazowaną wodę oraz wybrać na podróż wygodną odzież. Bardzo istotne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli będzie to problematyczne zawsze masz prawo poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz wypożyczyć przed lotem.