X
Ładowanie...

Tanie loty Helsinki Kopenhaga

już od 345 zł
26 lip 02 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Helsinki Kopenhaga

Bilety lotnicze Helsinki Kopenhaga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Helsinki
29 sie (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Kopenhaga
30 sie (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Helsinki
27 sie (pon)
SAS
Lot bezpośredni
Kopenhaga
28 sie (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Helsinki
27 sie (pon)
SAS
Lot bezpośredni
Kopenhaga
29 sie (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Helsinki
27 sie (pon)
SAS
Lot bezpośredni
Kopenhaga
30 sie (czw)
SAS
Lot bezpośredni
Helsinki
27 sie (pon)
SAS
Lot bezpośredni
Kopenhaga
31 sie (pią)
SAS
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Helsinki Kopenhaga

Przewodnik po lotach Helsinki Kopenhaga

Najkorzystniejsze ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Helsinki - Kopenhaga

Kupując wakacje z biurem podróży automatycznie płaci się za ubezpieczenie. Jednakże, jeśli wybierasz się w podróż osobiście, będziesz potrzebować turystycznej polisy. Nawet jeżeli zależy ci na tanich lotach Helsinki - Kopenhaga, nie wahaj się dołożyć parę złotych za polisę. Sprawdź, które ubezpieczenie jest najbardziej przydatne w czasie wyjazdu i dlaczego często okazuje się naprawdę potrzebne.

Standardowe ubezpieczenie podróżne

Rzecz jasna najbardziej potrzebne okazuje się podstawowe ubezpieczenie turystyczne. Nie ważne, czy rezerwujesz tanie loty Helsinki - Kopenhaga, czy korzystasz ze regularnych linii lotniczych, zawsze ci się przyda. Standardowe ubezpieczenie turystyczne obejmuje zarówno sam lot, i czas pobytu.

Polisa z reguły tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni podróżującego przed kosztami związanymi z stratą walizki – ale zabierając ze sobą droższe pamiątki, należy specjalnie objąć je polisą. Na dodatek zapewnia ci rejs powrotny do Polski w przypadku problemów zdrowotnych i zwróci ci pieniądze wydane na wizytę u lekarza poza granicą, lub wtedy, gdy staniesz się ofiarą kradzieży.

Inne ubezpieczenia dla podróżujących

Masz możliwość wybrania z dodatkowych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla podróżnych. Znajdują się w ofercie większości towarzystw ubezpieczeniowych. Warto nie tylko uzupełniająco ubezpieczyć drogi bagaż, lecz także w ogóle ubezpieczyć się od jego opóźnienia – jeżeli zgubi się i będziesz szukać go, masz gwarantowane wypłacenie środków.

Większość towarzystw ubezpieczeniowych oferuje także polisy od opóźnienia lotu. Są niezwykle korzystne, jeśli masz przesiadkę i opóźnienie oznacza oddawanie biletów ze stratą i konieczność wykupienia pokoju w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie zdarza się sporadycznie, a korzystając z ubezpieczenia, jesteś pewien wypłacenia wydanych dodatkowych pieniędzy. Nie obawiaj się, że z powodu ubezpieczenia twoje tanie loty Helsinki - Kopenhaga bardzo podrożeją – zazwyczaj jest to naprawdę niewielka suma.