X
Ładowanie...

Tanie loty Helsinki Kuopio

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
15 gru 22 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Helsinki Kuopio

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Helsinki Kuopio

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Helsinki Kuopio

Przewodnik po lotach Helsinki Kuopio

Klasy serwisowe w samolotach - najważniejsze różnice

Turyści chcący podróżować na trasie Helsinki - Kuopio mogą wybierać pomiędzy różnymi standardami lotów. Jesteś przyzwyczajony do luksusowego standardu? A może nie przeszkadzają Ci mniej komfortowe warunki? Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się, czego należy spodziewać się po różnych klasach serwisowych.

Charakterystyka klasy ekonomicznej

Aktualne dane pokazują, że większość pasażerów, którzy latają na trasach Helsinki - Kuopio decyduje się na klasę ekonomiczną. Nie ma się co dziwić - niższe ceny to bardzo silny argument. Czy w parze z niską ceną idzie gorszy standard na pokładzie? Niekoniecznie. Co prawda odległość między rzędami jest mniejsza, są również węższe fotele, jednak większość samolotów zapewnia regulowane oparcia czy podłokietniki. W klasie ekonomicznej nie otrzymamy natomiast bezpłatnego posiłku, wyjątek stanowią dłuższe trasy. Przewoźnicy gwarantują też różne formy spędzania czasu na pokładzie, np. w postaci programów wyświetlanych na monitorach umieszczonych w oparciu fotela. Wolisz wyższy standard lotów? Czasem przewoźnicy oferują klasę ekonomiczną premium, w której podróżni mają dyspozycji szersze fotele, osobną poczekalnię na lotnisku, jak również większy wybór filmów czy programów.

Zainwestuj w luksus

Za klasę biznes lub pierwszą podróżni muszą zapłacić nawet kilka razy więcej, nic więc dziwnego, że nie jest tak często wybierana. Na jakie udogodnienia można liczyć, np. na trasie Helsinki - Kuopio? Komfort zapewniany jest nie tylko na pokładzie, ale również na lotnisku - klienci korzystają z dedykowanych saloników VIP. Posiłki podawane na kosztownej porcelanie oraz przygotowywane przez cenionych szefów kuchni. Kolejną zaletą jest także większy limit bagażowy - zarówno jeśli chodzi o bagaż podręczny, jak i rejestrowany.