X
Ładowanie...

Tanie loty Helsinki Mikkeli

już od 354 zł
31 maj 07 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Sztokholm
27 lip (pią)
Lot bezpośredni
Helsinki
10 sie (pią)
Lot bezpośredni
Berlin
29 maj (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
31 maj (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
29 maj (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
02 cze (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
30 maj (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
02 cze (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Sztokholm
25 lip (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Helsinki
08 sie (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Helsinki Mikkeli

Przewodnik po lotach Helsinki Mikkeli

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagaż rejestrowany, określany również jako nadawany nie jest wnoszony na pokład samolotu Helsinki - Mikkeli - trafia do luku bagażowego. Jakich przedmiotów nie możemy w nim przewozić? Czy trzeba za niego dodatkowo płacić? Przedstawiamy kompendium wiedzy!

Odprawa check-in czy nadanie w punkcie zrzutu?

Bagażu rejestrowanego nie wnosimy na pokład - musimy go odprawić. Można to zrobić na dwa sposoby - oddanie obsłudze przy odprawie check-in lub samodzielne nadanie. Skorzystałeś z pierwszej opcji? Nie spóźnij się - na lotnisko przyjedź ok. 2 godziny przed odlotem Helsinki - Mikkeli. Po odprawieniu walizek odpowiedzialność za ich zagubienie leży w rękach linii lotniczych - w razie problemów klient może nawet żądać odszkodowania.

Czego nie można pakować do bagażu rejestrowanego?

Nie wiesz jakie przedmioty możesz spakować do bagażu nadawanego? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć zdecydowanie więcej niż do bagażu wnoszonego na pokład, ale i tak trzeba liczyć się z ograniczeniami. Przede wszystkim bagaż rejestrowany nie może zawierać substancji, które mogą wywołać zagrożenie dla innych podróżnych - środków wybuchowych, substancji toksycznych, urządzeń wybuchowych lub ich imitacji, pojemników z gazem.

Czy za bagaż rejestrowany musimy uiścić opłatę?

Wszystko zależy od operatora lotniczego - pasażerowie podróżujący tanimi liniami przeważnie muszą ponosić opłaty dodatkowe. Przed Tobą lot Helsinki - Mikkeli i chcesz zabrać dużo rzeczy? Pamiętaj, że obowiązują ograniczenia wagowe, których przekroczenie skutkuje dodatkowymi kosztami. W przypadku regularnych linii lotniczych zazwyczaj koszt wlicza się w cenę biletu. Warto jednak wcześniej sprawdzić regulamin przewoźnika, żeby uniknąć nieporozumień.