X
Ładowanie...

Tanie loty Helsinki Sztokholm

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 gru 16 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Helsinki Sztokholm

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Helsinki Sztokholm

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Helsinki Sztokholm

Przewodnik po lotach Helsinki Sztokholm

Jak przygotować się do lotu ze zwierzęciem?

Raz na jakiś czas zwyczajnie to jedyne rozwiązanie – należy wziąć zwierzaka na drugi koniec świata. W momencie, gdy pozostawienie zwierzaka w domu jest niemożliwe, można oczywiście przetransportować go samolotem. Jednak w tym wypadku jest dużo reguł i obostrzeń, które musisz znać. Sprawdź, jak przygotować się do lotu z pupilem.

Ulubieńcy w tanich lotach Helsinki - Sztokholm

Większość linii lotniczych, również tanich lotów Helsinki - Sztokholm, zezwala na przewożenie zwierząt. Oczywiście jest to płatne ekstra. W grę wchodzi kot i pies, w niektórych liniach również tchórzofretka. Koszt biletu i miejsce podróżowania zwierzaka zależy od różnych aspektów, ale najważniejsza jest rozmiar zwierzaka. Niewielke zwierzęta, to znaczy takie, które razem z pojemnikiem są lżejsze niż 6 kg, mogą być wniesione na pokład. Większe powinny iść do luku bagażowego.

Ważne dokumenty i formalności

Przed podróżą koniecznie musisz upewnić się, czy zabierany pupil ma wszelkie konieczne dokumenty. Najbardziej istotne jest to, że musi posiadać chip. Wyłącznie w tym wypadku w ogóle zostanie wpuszczony na pokład samolotu.

Oczywiście znaczące są też wszelkie obowiązkowe szczepienia. Zwierzak musi mieć ważne szczepienie przeciwko wściekliźnie, a zaświadczenia na ten temat muszą znaleźć się w jego paszporcie, wydawanym przez weterynarza.

Przewóz zwierzaka w tanich lotachHelsinki - Sztokholm

Biorąc ze sobą pupila, koniecznie musisz zapewnić mu specjalną klatkę. Nie może być za mała, więc typowe pojemniki dostępne w sklepach zoologicznych z reguły odpadają. Klatka musi być na tyle obszerna, by pies czy kot mógł w trakcie drogi swobodnie wyprostować się i obrócić się.

Obowiązkowo zobacz, jacy przewoźnicy latają na trasie Helsinki - Sztokholm