gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Helsinki Tallinn

już od 492 zł
01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tallinn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tallinn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 paź (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
22 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
15 lis (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
21 lis (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
08 sty (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
13 sty (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
09 sty (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
15 sty (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
10 sty (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
13 sty (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Helsinki Tallinn

Przewodnik po lotach Helsinki Tallinn

Tanie linie lotnicze - co należy o nich wiedzieć?

Tanie linie lotnicze cieszą się ogromną popularnością wśród pasażerów, umożliwiając podróżowanie za grosze. Chcesz wybrać się w podróż Helsinki -Tallinn jednak nie korzystałeś jeszcze z oferty tanich linii? Skorzystaj z naszego poradnika, a wszystkiego się dowiesz!

Tani lot - gorszy komfort?

Osoby narzekające na ofertę tanich linii lotniczych często zwracają uwagę na niższy komfort w porównaniu do regularnych lotów. To prawda - samoloty tanich linii najczęściej lądują na lotniskach oddalonych od głównych portów, a to może wiązać się z koniecznością zorganizowania transferu do hotelu. Trzeba także zaznaczyć, że na pokładzie nie podaje się pasażerom posiłków, a fotele położone są dość ciasno. Podróżni wyruszający w podróż Helsinki -Tallinn muszą też uiszczać dodatkowe opłaty za bagaż przewożony w luku.

Podróżowanie za symboliczne kwoty

Tych kilka wad nie jest jednak w stanie przyćmić zalet tanich linii lotniczych. Marzysz, żeby wyruszyć do Rzymu, Pragi, Londynu, a może do Lizbony? Dzięki dostępnym ofertom zwiedzanie świata jest bardzo ułatwione. Ceny biletów są zdecydowanie niższe niż w przypadku tradycyjnych linii lotniczych, a osoby podróżujące jedynie z bagażem podręcznym nie muszą ponosić żadnych ekstra opłat.

Skąd tak konkurencyjne ceny?

Sprawdzasz oferty lotów Helsinki -Tallinn i chcesz dowiedzieć się, dlaczego niskobudżetowi przewoźnicy mogą zagwarantować bardziej atrakcyjne ceny? Odpowiedzi jest wiele - korzystają z mniejszych lotnisk, których obsługa jest zdecydowanie tańsza niż tych na których lądują samoloty tradycyjnych linii. Duże oszczędności pozwala również uzyskać sposób rezerwacji miejsc - z reguły online, a także pominięcie pośredników.