X
Ładowanie...

Tanie loty Helsinki Tampere

już od 684 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tampere

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tampere
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
19 cze (wto)
Air Baltic
Tampere
27 cze (śro)
Air Baltic
Warszawa
20 cze (śro)
Air Baltic
Tampere
23 cze (sob)
Air Baltic
Warszawa
29 maj (wto)
Air Baltic
Tampere
31 maj (czw)
Air Baltic
Warszawa
29 maj (wto)
Air Baltic
Tampere
01 cze (pią)
Air Baltic
Warszawa
31 maj (czw)
Air Baltic
Tampere
01 cze (pią)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Helsinki Tampere

Przewodnik po lotach Helsinki Tampere

Ograniczenia ruchowe a podróż samolotem Helsinki - Tampere

Znacznie częściej samoloty, jakie oferowane okazują się być przez przeróżnych przewoźników są przystosowane do potrzeb ludzi niepełnosprawnych. Oznacza to, że mają prawo oni swobodnie przemieszczać się w taki sposób, a dodatkowo jeszcze mają możliwość oczekiwać na darmową pomoc, czy to na lotnisku czy to na pokładzie samolotu. Warto mimo wszystko zdawać sobie sprawę z kilku spraw, tak żeby mieć gwarancję, że właściwie się do tego podróżowania przyszykujemy, nawet jeżeli zarezerwujemy tanie loty Helsinki - Tampere.

To co najistotniejsze zgłaszajmy przed podróżą Helsinki - Tampere

Powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że liczba miejsc dla ludzi niepełnosprawnych na pokładzie samolotu będzie ograniczona. Przez to od razu w czasie rezerwacji na tanie loty Helsinki - Tampere musimy przekazać ten fakt przewoźnikowi, tak aby miał możliwość on to zarejestrować oraz odpowiednio nas rozmieścić w czasie podróży. Jeżeli przemieszczamy się na wózku inwalidzkim, to będziemy mogli na nim podjechać do samolotu, a potem przesiądziemy się na specjalny wózek, którym wjedziemy na sam pokład. Nasz będzie włożony do luku bagażowego oraz podprowadzony nam po wylądowaniu. Oczywiście w czasie takiego przesiadania się z wózka na wózek mamy możliwość oczekiwać na wsparcie obsługi takiego samolotu.

Nie będzie miało wpływu na bagaż podręczny

Warto mieć świadomość, że nawet rezerwując najtańszy bilet , mamy prawo mieć gwarancję, że balkonik czy laska pomagająca nam w poruszaniu się, nie będą wliczane do masy walizki. Oznacza to, że przysługuje nam jednakowy bagaż podręczny jak innym pasażerom. Dodatkowo także tanie loty Helsinki - Tampere pozwalają na darmową podróż psa przewodnika i co istotne, pozwalają żeby znajdował się on wraz z nami na pokładzie samolotu.

Jeśli mamy świadomość, że podczas podróży samolotem będziemy potrzebowali pomocy ze względu na pewną niepełnosprawność, to trzeba to prędzej zgłosić. Dodatkowo warto poznać własne prawa, ale i obowiązki, tak abyśmy mieli gwarancję, że dobrze przygotujemy się do takiej wyprawy. Tanie loty Helsinki - Tampere mają wiele ciekawych propozycji, a ponieważ nie wykluczają one ludzi z żadną niepełnosprawnością, to należy z tego korzystać. To także oznacza, że znacznie częściej na spełnianie planów o lotach decydują się niewidomi, niesłyszący, a także ludzie z niepełnosprawnością ruchową.