X
Ładowanie...

Tanie loty Finnair Helsinki Warszawa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
25 kwi 02 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Finnair

Helsinki Warszawa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Finnair Helsinki Warszawa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Finnair Helsinki Warszawa

Przewodnik po lotach Finnair Helsinki Warszawa

Dojazd na lotnisko

Usługi linii lotniczych przyciągają coraz więcej turystów, który chcą poznawać świat. Upolowałeś okazyjnie bilet i zastanawiasz się, w jaki sposób dotrzeć na lotnisko? Osoby podróżujące mają do wyboru dojazd własnym samochodem albo skorzystanie z oferty transferów na lotnisko, które oferuje wiele prywatnych firm. Jakie są plusy tych rozwiązań? Przeczytaj nasz poradnik!

Zostaw auto przy lotnisku

Dojazd na lotnisko własnym samochodem to rozwiązanie dla osób ceniących niezależność, które chcą wygodnie dotrzeć na miejsce. Zaplanowałeś podróż Helsinki - Warszawa linią Finnair, ale zastanawiasz się gdzie zaparkować pojazd na czas wyjazdu? W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty miejsc parkingowych zlokalizowanych w pobliżu portu lotniczego. Miejsca postojowe są monitorowane i zapewniają ochronę przed osobami niepowołanymi. Za postój płaci się zazwyczaj już po powrocie z wakacji, co jest świetnym rozwiązaniem np. w przypadku anulowania lotu. Warto też podkreślić, że im dłuższy postój, tym niższa opłata za dzień, dlatego z ofert parkingów opłaca się korzystać zwłaszcza przy długoterminowych wyjazdach. Firmy zapewniające miejsce postojowe zazwyczaj zapewniają komfortowy i darmowytransport bezpośrednio do portu lotniczego - zatrudniają doświadczonych kierowców.

Transfer na lotnisko

Planujesz lot Helsinki - Warszawa linią Finnair, ale nie możesz pozwolić sobie na dojazd na lotnisko własnym autem? W takim przypadku warto wybrać ofertę lokalnych przewoźników, którzy oferują transport bezpośrednio na płytę. Nie musisz dźwigać toreb, ustawiać nawigacji i wydawać majątku na benzynę - po prostu wsiadasz do autokaru i dojeżdżasz komfortowo na miejsce. Na rynku funkcjonuje wiele firm, które oferują transfer z różnych miast, a nowoczesna flota pojazdów zapewnia szybkie dotarcie do celu.