X
Ładowanie...

Tanie loty Helsinki Zakynthos

już od 964 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Zakynthos

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Zakynthos
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
08 cze (pią)
Ryanair
Zakynthos
13 cze (śro)
EasyJet
Poznań
08 cze (pią)
Ryanair
Zakynthos
12 cze (wto)
Gdańsk
03 cze (nie)
Ryanair
Zakynthos
07 cze (czw)
EasyJet
Gdańsk
04 cze (pon)
Ryanair
Zakynthos
07 cze (czw)
EasyJet
Warszawa
04 cze (pon)
Ryanair
Zakynthos
10 cze (nie)
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Helsinki Zakynthos

Przewodnik po lotach Helsinki Zakynthos

Co zawiera polisa turystyczna - wskazówki dla podróżnych

Polisa turystyczna chroni przed nieprzewidzianymi sytuacjami, które mogą zdarzyć się podczas zagranicznych wakacji. Przed Tobą lot Helsinki - Zakynthos i rozważasz wykupienie dodatkowej ochrony? Co wchodzi w zakres ubezpieczenia podróżnego? Sprawdziliśmy, jakimi kryteriami należy kierować się przy wybieraniu odpowiedniej oferty.

Czy polisa pokrywa koszty konsultacji lekarskich oraz zakupu środków opatrunkowych

Oferty firm ubezpieczeniowych pozwalają cieszyć się wyjazdami bez martwienia się o koszty nieprzewidzianych sytuacji - pomagają uporać się z różnymi problemami, takimi jak hospitalizacja, choroba, kradzież bagażu czy odwołanie lotu Helsinki - Zakynthos. Najlepsze rozwiązania gwarantują możliwość skorzystania z opieki medycznej, a także pokrywają koszty badań lekarskich, zakupu leków, transportu medycznego oraz zapewniają odszkodowania za wystąpienie poważnego problemu zdrowotnego. Lubisz sporty ekstremalne? Przed wyruszeniem w podróż koniecznie sprawdź, czy polisa pokrywa koszty poszukiwań.

Dodatkowe składniki ubezpieczenia

Planujesz podróż Helsinki - Zakynthos? Jeśli chcesz uzyskać kompleksową ochronę, pomyśl o wykupieniu dodatkowej polisy na bagaż - to bardzo przydaje się w razie jego zniszczenia. Dobrą opcją jest także ochrona sprzętu elektronicznego - aparatu fotograficznego, laptopa czy smartfona. Zwykłe polisy nie chronią podróżnych na wypadek zaostrzenia schorzeń ogólnoustrojowych, jeśli więc zmagasz się z problemem zdrowotnym, to zainteresuj się dodatkowymi składnikami ubezpieczenia. Jak wybierać polisę ubezpieczeniową, żeby być w pełni zadowolonym? Przede wszystkim trzeba sprawdzić tzw. koszty gwarantowane. Jest to kwota, którą w razie nieszczęśliwego zdarzenia wypłaci firma ubezpieczeniowa. Warto też pamiętać o uważnym sprawdzeniu umowy.