X
Ładowanie...

Tanie loty Heraklion Ateny

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 lip 20 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Heraklion Ateny

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Heraklion Ateny

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Heraklion Ateny

Przewodnik po lotach Heraklion Ateny

Co zawiera polisa turystyczna - wskazówki dla podróżnych

Polisa turystyczna zabezpiecza przed nieprzewidzianymi sytuacjami, które mogą zdarzyć się podczas wyjazdu zagranicznego. Planujesz lot Heraklion - Ateny i rozważasz wykupienie dodatkowej ochrony? Co wchodzi w zakres ubezpieczenia podróżnego? Sprawdziliśmy, jakimi kryteriami należy kierować się przy wybieraniu odpowiedniej oferty.

Czy polisa pokrywa koszty konsultacji lekarskich i zakupu leków

Dostępne na rynku polisy dla podróżnych pozwalają cieszyć się wyjazdami bez martwienia się o koszty nieprzewidzianych sytuacji - pomagają uporać się z rozmaitymi problemami, takimi jak hospitalizacja, wypadek komunikacyjny, zagubienie walizki czy odwołanie lotu Heraklion - Ateny. Najlepsze polisy zapewniają możliwość skorzystania z opieki medycznej, a także pokrywają koszty badań lekarskich, zakupu leków, transportu zwłok oraz zapewniają stosowne świadczenia za wystąpienie trwałego uszczerbku na zdrowiu. Lubisz sporty ekstremalne? Przed wyruszeniem w podróż koniecznie sprawdź, czy ubezpieczenie pokrywa koszty ratownictwa.

A może ubezpieczenie walizek?

Przed Tobą podróż Heraklion - Ateny? Jeśli zależy Ci na gruntownej ochronie, pomyśl o wykupieniu dodatkowego ubezpieczenia bagażu - to bardzo przydaje się w razie zagubienia walizek. Ciekawym rozwiązaniem jest także ubezpieczenie elektroniki - lustrzanki, laptopa czy smartfona. Standardowe polisy nie zawierają również ubezpieczenia na wypadek zaostrzenia chorób ogólnoustrojowych, jeśli więc zmagasz się z problemem zdrowotnym, to pomyśl o dodatkowej ochronie. Czym kierować się przy wybieraniu polisy, żeby się nie rozczarować? W pierwszej kolejności trzeba sprawdzić tzw. koszty gwarantowane. Jest to kwota, którą w razie wypadku wypłaci ubezpieczyciel. Konieczne jest też dokładne sprawdzenie ogólnych warunków ubezpieczenia.