X
Ładowanie...

Tanie loty Heraklion Newcastle

już od 243 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Newcastle

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Newcastle
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
04 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Newcastle
07 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
10 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Newcastle
13 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
04 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Newcastle
11 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
20 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Newcastle
23 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
21 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Newcastle
25 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Heraklion Newcastle

Przewodnik po lotach Heraklion Newcastle

Czy możemy wziąć sprzęt sportowy na lot?

Niejednokrotnie dzieje się tak, że udając się na wakacje, pragniemy korzystać z intensywnego wypoczynku. Jeżeli posiadamy własny sprzęt sportowy, to zrozumiałe, że chcielibyśmy go ze sobą wziąć do samolotu Heraklion - Newcastle. Ale czy to w ogóle będzie wykonalne? Czy przewoźnicy  dają nam szansę zabrania ze sobą sprzętu sportowego?

Odpowiednie zapakowanie na lot Heraklion - Newcastle

Przede wszystkim, wiele zależy tu od sprzętu, który, chcemy ze sobą wziąć. Tanie loty Heraklion - Newcastle czasami pozwalają nam zabrać określone sprzęty w ramach opłaty za bagaż rejestrowany, czasem musimy puścić je osobno, a jeszcze innym razem będzie możliwy tylko przewóz cargo. W dodatku z rowerem nie powinno być kłopotów, jednak na stronie lotów Heraklion - Newcastle trzeba zobaczyć, w jaki sposób on musi zostać zapakowany. Powietrze wypuszczone z opon, pedały skierowane do środka, przednie koło przymocowane do ramy, a całość zapakowana w odpowiednią folię, albo karton. Jeśli to zrobimy zgodnie z instrukcjami, które są umieszczone przez tanie loty Heraklion - Newcastle, to nie powinniśmy odczuwać kłopotów z jego transportem.

Co z większymi sprzętami na locie Heraklion - Newcastle?

Jeżeli chcemy zabrać narty, to również nie będziemy mieli z tym większego problemu, nawet kiedy zakupimy bilet w najniższej cenie. Jednak opłaca się je zapakować w odpowiedni pokrowiec, ponieważ wtedy będziemy mieli gwarancję, że nic się z nimi nie stanie. W odniesieniu do deski surfingowej, powinniśmy się liczyć z większymi płatnościami za taki transport. Trzeba również sprawdzić, czy linie lotnicze, którymi planujemy lecieć, pozwolą nam na ich przewóz. Na szczęście w znacznej liczbie przypadków, godząc się na tanie loty Heraklion - Newcastle nie będziemy mieli z tym problemów, więc będziemy mogli podczas wypoczynku skorzystać z własnej deski.

Linie lotnicze mają własne wytyczne odnośnie przewożenia sprzętu sportowego. Nie istotne, czy będziemy korzystać z lotów regularnych czy wybierzemy tanie loty Heraklion - Newcastle, za każdym razem powinniśmy się dowiedzieć jak to się przedstawia. Jeśli całość zorganizujemy wcześniej, to będziemy płacić mniej za przewóz takiego sprzętu, a dodatkowo będziemy mieli gwarancję, że po krótkim przelocie, będziemy mieli szansę wypoczywać w ulubiony sposób, mając własny sprzęt.